2733
2739
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1650712 بازدید | 28494 پست
افسانه جان بهترین و سریعترین راه افزایش آهن چیه؟ من زینک بخورم آیزن هم بخورم بد نیست؟ واسه رویش چیکار کنم؟ اول باید ریزشم کمتر شه بعد حموم 50 تا. واسه این چیکار کنم؟ آب شنبل استفاده نکردی؟ مستقیم برم طرف روغن
زندگی دقیقا به ما آن چیزی را میدهد که به دنبالش هستیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ساحل جونم من از همون اول که ریزشمم زیاذ بود روغن زدم .عطاری نیشابوری همه رو داره،من وقتی فریتینم 7 بود ایزن پلاس رو با ایمدین میخوردم سزیع جذب میشد وفریتینم رو بالا برد به نظر من تو اگه حتی هیچی به موهاتم نزنی اما مکملاتو بخوری ریزشت تموم میشه
در ضمن منم ماسک خردل رو میزنم سیر وپیازم همینطور یا با فلفل اگه میخوای روغن نزنی اینا رو بزن . اما اگه موهات خیلی چربه دکتر به من گفت هر روز بشور من ماه اول هر شب ماسک وروغن میزدم وبعد 2 ساعت میرفتم حموم
2738
ساحل جان ریزش ارثی جوریه که مو به تدریج و آرام آرام شروع به نازک شدن می کنه به طوری که تمام مو به ویژه قسمت ورتکس سر تنک میشه و در خانم ها خط رویش حفظ میشه ولی ریزش موی هورمونی خط رویشم عقب میبره این امکانم وجود داره که ریزش هم ارثی و هم هوذمونی باشه
خدایا خودت مواظب عزیزام باش...
سلام به همگی دوستان یه مشاوره فوری میخوام مدتیه باز ریزش مو گرفتم رفتم ریجن دایت خریدم.. روزی یه دونه بخورم؟ تا چند ماه؟
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. جورج برنارد شاو
من سیستین خوردم 60 تا.....هیچچچچچچچچ تغییری ندیدم.... اکوفان....موهامو ضخیم و مشکی کرد....ناخنهام محکم شد....ریزشم نسبتا بهتر شد... ریجن بعد از مصرف 3 ماهه....3 کیلو چاقم کرد....اما ریزشم بکل از بین رفت...
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
2706