2733
2734
شیوا جون سلام من اون روش سیر و روغن زیتون رو امتحان کردم حالا مشکلم اینه که فقط روغن به پوست سرم میرسه و سیر لای موهام میچسبه .باید چی کار کنم عزیزم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام کاملیا جان اگه سیر رنده شده خیلی تورو اذیت میکنه و موهات می‌چسبه میتونی‌ سیر‌ها رو تکه تکه کنی‌ اما بذار یه دو یا سه روز تو روغن زیتون بمونه و در طول روز یه چند باری شیشه رو تکون بده و بعد استفاده کن. یه دارو خیلی‌ خوب هست که محصول کشور آلمانه به نام Haar vital که ضد ریزش مو و تقویت کننده مو هست و به تولید کراتین در مو کمک میکنه قیمتش هم ارزونه چهار یا پنچ یورو اگه بعضی‌ از دوستان بخان بیان ایران بگو برات بیارن مثل ( مامان سام یا رکسانا مامی دانیال) در ضمن روغن سیاه دونه یا خصوصا خصوصا روغن رزماری حتما استفاده کن وبه سرت بزن روغن سیاه دونه از سفید شدن مو جلوگیری میکنه و موهات رو درخشان میکنه، روغن رزماری ضد ریزش مو هست
این پست منم بخون راجع به تقویت مو شاید به دردت بخور باشه!!!! گلم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=94134&postID=4420436#4420436
2728
shiva جون
از روغن رزماری برای پرپشت شدن موی جلوی سر و جلوگیری از سفید شدن مو چطوری باید استفاده کرد؟ میشه هم رزماری استفاده کنیم و هم مخلوط روغن زیتون+سیر؟

مرسییییییییییییییییی
من موفق خواهم شد و به همه اهدافم حتما خواهم رسید...
آره عزیزم میتونی‌ هر دو رو استفاده کنی‌ خیلی‌ به کاهش ریزش مو کمک میکنه , اما برای جلوگیری از سفید شدن مو روغن سیاه دونه خیلی‌ مفیده هر بار میخواهی‌ بری حمام سه ساعت قبل موهاتو باهاش چرب کن اگه کلاه پلاستیکی داری رو سرت بکش تا حسابی‌ گرم بشه و روغن به سرت نفوذ کنه بعد سرت رو شامپو بشور.یه روش دیگه هم که باید حوصله کنی‌ چهار عدد پیاز رو با رنده کن بعد آب پیاز‌ها رو بگیر (بدون تفاله) و سرتو با اون‌ها ماساژ بده و بذار چند ساعت بمونه و بعد بشور