2733
2734
عنوان

کسی تا حالا روغن mct به نینیش داده؟تاثیر داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27508 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان دو سه روزه دوباره غذا جدا درست میکنم براش سوپ درست میکنم میگم شاید بخوره اخه عذاب وجدان میگیرم اگه دست رو دست بذارم گریهههههه فرنی مطلقاً دوست نداره و نمیخوره سوپ و دو قاشق دهنشو باز میکنه بعدش دیگه یا قفله یا تف میکنه دارم داغون میشم دیگه
وقتی تو نیستی نگاهم حوصله نمیکند پایش را از چشمم بیرون بگذارد.
2731
دیبا جون قدش الان ٧٧ با اینکه ما کل خاندان قد بلندیم من ١٧٦ هستم همسرم ١٨٠ دکتر میگه رشد قدیش افتضاحه همش دعوام میکنه چندین تا دکتر بردم الهی بگردم مامان کسری جون میدونم چیا کشیدی خواهر!!!!!!!گریهههه دیبا جون گفتی روغن ماهی دادی ماهی یک کیلو اضاف کرد؟
وزن و قد ارثی هم هست بچه ها مهم سلامت بودنه ...فقط سالم باشن من که به خاطر حساسیت دخترم خیلی نگرانم...خدا رو شکر کنین این حساسیت روندارن من موقع وعده های غذاییش که میرسه به خدا استرس میگیرم میدونم که میخاد همه چی رو تف کنه نه عزیزم روغن mct دادم به ماهی حساسیت داره
براش ماهیچه بپز وقتی که پخت با کته و آب ماهیچه میکس کن بهش بده من مرتب بهش ماهیچه و کته می دادم یا سوپش و با قلم درست کن منم همه این کارو تا 2 سالگی می کرد م می گم بی خیال شو نه اینکه براش وقت نذاری نه ............ منظورم اینه که به وزنش زوم نکن بزار هر جور که می خواد بخوره هر چی به زور بدی بزرگتر شه دیگه نمی خوره
2740
دیبا جون چیا به دخترت میدی؟غذا و ویتامین؟ کلسیم چی شما دادین؟ اخه من زیاد لبنیات نمیخورم دخترمم لب به ماست و شیر و دوغ نمیزنه واسه همین میگم یه شیشه کلسیم بدم بهش حداقل جبران بشه شیر خودمو کم میخوره در حد چند دقه شیر خشک گرفتم لب نزد
2706