2733
2734
عنوان

یعنی ممکنه؟تاحالا مادرو دختری رو دیدید که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 79 پست
شماهم دخترداری درکم میکنی  آدم دلش میسوزه ولی خیلی جدیدا حاضرجواب شده میترسم برم ازدلش دررارم ...

درست میگین شما... ولی به اینم فکر کنین که اون الان توی شرایط سنی خوبی نیست... توی حساسترین دورانه... دوران بلوغ... مسلمه که اخلاقش عوض میشه... شما باید با تدبیر خودتون کمکش کنین این دورانو پشته سر بزاره... چون دورانیه که شخصیتش شکل میگیره 

میدونم ما همه این زمان رو گذروندیم میدونم چی میگی ولی فقط باید با زبون بری جلو هر چقدر دعوا کنی باه ...

راست میگی خودمم یکم قدو مغرورم 

باید کوتاه بیام مغروره ولی بهم احتیاج داره گناه داره ...ازش فاصله بگیرم و طردش کنم خیای خیلی تنها میشه 

دوست صمیمی هم نداره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم دخترمنم ۱۲ سالشه یه وقتایی حاضرجوابی می کنه وقتی براش توضیح میدم میفهمم اصلا متوجه جرف وبرخوردش نشده سن خاصیه سعی کن باهاش دوست باشی حرف هاش رو باهات بزنه همسرتونم وارد بحثاتون نکنید

تو دوران بلوغ خیلی حواست بش باشه منم تو این دوران سر چیزای الکی با مامانم قهر میکردم و تو یه مدتی از ...

خداییش خیییلی فیلم بودی😂😂😂

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
درست میگین شما... ولی به اینم فکر کنین که اون الان توی شرایط سنی خوبی نیست... توی حساسترین دورانه... ...

همش فکرمیکنم دیگه خراب کردم و فایده نداره 😞

تاحالا خیلی باهاش دعوامون شده و منم آدم سخت گیری هستم 

ولی ممنون ازپستت سعی میکنم به ناامیدی و حس گناهم غلبه کنم 

ای جانم. 

عزیزم. دخترت تو سن بلوغه. مطمین باش نه تو ازش متنفری نه اون از تو. 

فقط این سن خیلی حساسه و بچه ها تو این سن خدای غرور هستن. 

برو باهاش حرف بزن. از دلش در بیار. اما  جوری نباشه که فکر کنه همش حق با اون بوده 

خدا به داد من هم برسه😃  من هم دختر دارم با وجودی که چهار سالهش وحشتناک مغرور و لجبازه و زبونش دویست متره 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
پدرش خیلی هواشو داره ولی خدانکنه بفهمه منو ناراحت کرده همچین دعواش میکنه که مثل سگ پشیمونم میکنه که ...

دقیقا عین من،،،، ولی من اصلا قهر نمیکنم باهاش،،،، یعنی احازه نداره صداش بالا ببره،،، تو خیلی مسائل هواش دارم،، لباس‌ بروز و گرون بیرون رفتن،،،، ولی مسائل تربیتی کوتاه نمیام و پدر ش و من هم سو هستیم،، پدرش اگ من بهش حرفی بزنم باهاش حرف میزنه،، چند وقت فهمیدم پدرش حتی در مورد بکارت و اینها هم باهاش حرف زده،، میگ مامان بابا وقتی منو میبره بیرون یا داداش رو کلاس میزاره تو ماشبن برامون هر بار ی موصوغ، خخخ،،،، تنم یخ کرد ولی بعد گفنم بهتر چون من روم نمیشد 

قبلا چندبار آشتی کردم احساس میکنم رودارشده 

آشتی نکن.من الان 19 سالمه.13 سالم که بود مامانم هرچقدر زبون درازی میکردم بهش خودش میومد آشتی میکرد باهام.منم رفته بودم تو این فاز که هرچقدر پرو بازی دربیارم مامانم باز میاد باهام اشتی میکنه و دفعه بعد بیشتر پرو بازی درمیاوردم و قهرامو طولانی میکردم چون میدونستم مامانم بالاخره میاد اشتی میکنه.دیگه مامانم جذبه نداشت برام انگار حساب نمیبردم ازش.بعد یه مدت مامانم دیگه نیومد باهام آشتی کنه و حسابی جدی شد منم آدم شدم ❤😐 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
چکارکنم خیلی اخلاقش رو اعصابمه  همه چیش خوبه ولی این جواب ندادن وقتی تذکری بهش میدیم تو کتش نم ...

ببین من همین چند سال پیش 13 سالم بود خیلی چیزارو یادمه ازون موقع 😁چیا میخواد ازت که شما مخالفت میکنی یا سره چیا تذکر میدی؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
راست میگی خودمم یکم قدو مغرورم  باید کوتاه بیام مغروره ولی بهم احتیاج داره گناه داره ...ازش فا ...

باید با زبون بری جلو من تو سن ۱۶ سالگی داشتم زندگیموخراب میکردم پدرم باهام طرح رفاقت ریخت همه چیمو ب اون گفتم راهنماییم میکرد منم ب خاطر بابام از عشق جوونی گذشتم الان ک فک میکنم چ بیشعور بودم شکر خدا بابام عاقل بود و قبل اینکه من منحرف بشم منو با زبونش کشید کنار

ای جانم.  عزیزم. دخترت تو سن بلوغه. مطمین باش نه تو ازش متنفری نه اون از تو.  فقط این سن ...

ممنون از پست و دلگرمی دادنت عزیزم 

دیگه گفتی برو مجبورم برم الان میرم  😁

از صبح کز کرده و ازاین گوشه به اون گوشه میره ازعصری هم رفته خوابیده گناه داره وقتی آشتیم یه دقیقه نمیتونه حرف نزنه 😁

ممنونم 

خدا دخترگلتو برات حفظ کنه 🌹