2752
2734
عنوان

یعنی ممکنه؟تاحالا مادرو دختری رو دیدید که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 79 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا اتفاقیه که افتاده... تو مادری بزرگتری... برو سمتش... نزار ازت ناراحت بمونه.... من نیم ساعت به دخترم قهر کنم دق میکنم... شما دوروز حرف نزدی😕با شوخی و خنده برو پیشش... اونم الان ناراحته 

2731
اوج بحران شخصیتیشه سعی کن باهاش کنار بیای و سختگیریا رو بندازی گردن پدرش دخترا روحرف پدر بیشتر حساب ...

پدرش خیلی هواشو داره ولی خدانکنه بفهمه منو ناراحت کرده همچین دعواش میکنه که مثل سگ پشیمونم میکنه که ازش خواستم پادرمیونی کنه 

حالا اتفاقیه که افتاده... تو مادری بزرگتری... برو سمتش... نزار ازت ناراحت بمونه.... من نیم ساعت به د ...

شماهم دخترداری درکم میکنی 

آدم دلش میسوزه ولی خیلی جدیدا حاضرجواب شده میترسم برم ازدلش دررارم بعدا نتونم ازعهده ش بربیام 

اگه الان از خودت برونیش یکی دیگه جذبش میکنه

چکارکنم خیلی اخلاقش رو اعصابمه 

همه چیش خوبه ولی این جواب ندادن وقتی تذکری بهش میدیم تو کتش نمیره و خیای بد برخورد میکنه و اساسی دعوا راه میندازه 

بعدش چی  هنوزم ازش دلخوری ازش بدت میاد ؟

تنفر های لحظه ای که اره هست ولی خیلی کوتاه

با دخترت صحبت کن به جای قهر 

اینطوری یاد میگیره تو زندگی مشترکش وقتی ناراحت هست با طرفش صحبت کنه و مشکلات حل کنن

اول  از خوبی ها و نقاط مثبتش بگو بعد چن تا ایراد شو

با شوخی خیلی حرفا رو میتونی بش بگی

درمورد حاضر جوابی هم من خودمم همینطورم😁 ولی به مرور بهتر شدم که کی سکوت کنم کی حرف بزنم 

بش با شوخی بگو وقتی من عصبی هستم اگر سکوت کنی منم پیگیر نمیشم یه ذره سیاست داشته باش😁

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
تنفر های لحظه ای که اره هست ولی خیلی کوتاه با دخترت صحبت کن به جای قهر  اینطوری یاد میگیره تو ...

اتفاقا شدت دعوای ایندفعمون برای همین بود که قبلا باهاش مفصل حرف زدم و خواهش کردم وقتی من عصبانیم حتی اگه مطمئنه حق با اونه چند لحظه چیزی نگه تا دعوا شدید نشه و منم زود تموم میکنم 

ولی اصلا انگار نه انگار 

بدترشده بود که بهتر نه 

دوره نوجوانی این چیزا پیش میاد. فقط رفیق باش باهاش و تا جایی که خطری براش نداره با دلش راه بیا بعدا ...

ممنون 

خداکنه 

دلم براش میسوزه ولی نمیتونم باهاش دوست باشم ازاخلاقاش خوشم نمیاد خیلی مغروره 

چکارکنم خیلی اخلاقش رو اعصابمه  همه چیش خوبه ولی این جواب ندادن وقتی تذکری بهش میدیم تو کتش نم ...

میدونم ما همه این زمان رو گذروندیم میدونم چی میگی

ولی فقط باید با زبون بری جلو هر چقدر دعوا کنی باهاش سرکش ترمیشه

اتفاقا شدت دعوای ایندفعمون برای همین بود که قبلا باهاش مفصل حرف زدم و خواهش کردم وقتی من عصبانیم حتی ...

خب شما هم باید رعایت کنید و خشمت کنترل کنی😝

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
خب شما هم باید رعایت کنید و خشمت کنترل کنی😝

ببین رفته بیرون دیر اومده میگم خیلی بیفکری (استرس و نگرانی  عصبیم کرده بود) بجای اینکه بکه ببخشید باپررویی میگه حالا مگه چی شده و ..بعد یکی من یکی اون ...  

تو بودی عصبی ترنمیشدی ؟ 

یک کلمه گفته بود ببخشید یا توضیح میداد تموم میشد