2733
2734

دخترا سلام سلام سلام

برای پذیرایی دفاع چی پیشنهاد میدین ؟؟؟؟

تجربه ایی از پذیرایی دفاع داشتین ؟ چیا میزارن ؟ چجوری پذیرایی میکنن ؟ اولش ؟ اخرش ؟

و اینکه نوشیدنییییی خنک و جذاب بگید چون گرمه دلم میخواد یه نوشیدنی خفن دست ساز بزارم براشووون

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شیرینی خامه ای ببر و میوه قاچ شده مرتب روش سلفون بکش با نوشیدنی خنک مث شربت خاکشیر تخم شربتی و لیمو و شکر و زعفرون قاطی کن😋😋

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2731

من سال ۸۷ دفاع داشتم اون موقع برا استادا انواع میوه ها و شیرینی و اب میوه رو گداشتیم برا بقیه هم شیرینی  و اب میوه گرفتیم.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

نوشیدنی دستساز دردسر داره

من چند تا پک میوه و شیرینی و ابمیوه برده بودم

برای داورا هم یه دیس شیرینی، یه دیس میوه چند تا اب معدنی خنک و آبمیوه و رانی

توی پیش دستیا چاقو و دستمال کاغذی مدل داده بودم.

داورا که فقط اب خوردن 😂😂

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
پزیرایی دفاع چیه ؟

برای دفاع پایان نامه موقع دفاع باید پذیرایی داشته باشی

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
2706