2726

دخترا سلام سلام سلام

برای پذیرایی دفاع چی پیشنهاد میدین ؟؟؟؟

تجربه ایی از پذیرایی دفاع داشتین ؟ چیا میزارن ؟ چجوری پذیرایی میکنن ؟ اولش ؟ اخرش ؟

و اینکه نوشیدنییییی خنک و جذاب بگید چون گرمه دلم میخواد یه نوشیدنی خفن دست ساز بزارم براشووون

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیرینی خامه ای ببر و میوه قاچ شده مرتب روش سلفون بکش با نوشیدنی خنک مث شربت خاکشیر تخم شربتی و لیمو و شکر و زعفرون قاطی کن😋😋

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2728

من سال ۸۷ دفاع داشتم اون موقع برا استادا انواع میوه ها و شیرینی و اب میوه رو گداشتیم برا بقیه هم شیرینی  و اب میوه گرفتیم.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

نوشیدنی دستساز دردسر داره

من چند تا پک میوه و شیرینی و ابمیوه برده بودم

برای داورا هم یه دیس شیرینی، یه دیس میوه چند تا اب معدنی خنک و آبمیوه و رانی

توی پیش دستیا چاقو و دستمال کاغذی مدل داده بودم.

داورا که فقط اب خوردن 😂😂

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
پزیرایی دفاع چیه ؟

برای دفاع پایان نامه موقع دفاع باید پذیرایی داشته باشی

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
2706