2737
2739
عنوان

پرستار بچه

540 بازدید | 9 پست
من دنبال یه پرستار بچه مطمئن برای پسر 8 ماهه ام هستم . میخوام هفته ای سه روز از ساعت 10 صبح تا 6 عصر برای نگهداری پسرم بیاد. البته خودم هم توی خونه هستم ولی چون باید درس بخونم میخوام یکی حواسش به بچه باشه و من خیلی درگیر نباشم. روزهاش رو هم هرجور که خودش راحت باشه میتونیم تنظیم کنیم. در مورد دستمزد هم چون در جریان دستمزدها نیستمباید با هم توافق کنیم. البته اگه چند روز آزمایشی بیاد و از رفتار و کارش راضی باشم سعی می کنم دستمزد خوبی بهش بدم. اگر هم کسی سابقه کار در مهد کودک داشته باشه یا قبلا جایی کار کرده باشه و بتونه یه معرفی نامه از صاحبکار قبلیش برام بیاره بازم توی تصمیمم در مورد دستمزد خیلی موثره. کسی موردی سراغ داره ؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

عزیزم من برای دخترم به هر کسی اعتماد نکردم مستقیم با یک شرکت پرستاری قرارداد رسمی بستم که همه جوره خیالم از بابت پرستار راحت باشه و بتونم با خیال راحت خونه زندگی مو بسپارم دستش که خواهرشوهرم پیشنهاد کرده بودش اسمش طپش بود تو تهرانه با 25 سال سابقه که کارش اعزام پرستار سالمند،کودک،بیمار در منزل هستواز تمامی شرکت پرستاری ها معتبر تر بود خدایی

مدیرش آقای مهندس گنجی هستند بسیار بسیار آقای با شخضیت که هوای کارفرما ها رو دارند.

09102152979

02188864508