2737
2734

من ٤ روز پيش كه ١١ هفته و ٤ روز بودم خونريزي داشتم بدون دفع لخته و بعدش هم لكه بيني، رفتم دكتر شياف پروژسترون داد و گفت تا موعد سونو ان تي صبر كن، يكشنبه سونو دارم و خيييييلييي نگرانم، هنوز خيلي خيلي كم لكه بيني دارم كه البته قهوه اي روشن هست، يعني اميدي به زنده بودن ني ني هست؟😭 كسي بوده با وجود خونريزي جنينش سالم باشه؟

اره عزیزم استراحت  کن فقط    

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

امید هست

با شیاف و استراحت مطلق احتمال حفظ جنین هست

نگران نباش و فقط تا سونو استراحت باش

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگراان باش عزیزم اره بچه خواهر من سالمه الان. ٨ هفته خونریزی ولکه بینی داشت تا ١١ هفته ولی سالمه بچش😍فقط سعی کن کار نکنی و ب خودت فشار نیاری استراحت کامل داشته باش و بیرون نرو .یبوستم سعی کن نگیری انجیر بخور زود زود

2742

بله من داشتم

علاوه بر خونریزی یه تیکه ی بزرگ لخته هم بود

طوری که گفتم بچم سقط شد

اما به لطف خدا بچم چیزی نشد

همون شیاف پروژسترون رو داد

نگران نباش

فقط حتما استرانت کن و ابدا نزدیکی نداشته باش

2740

منم مثل شما هفته یازده هستم دقیقا ده هفته وسه روز منم کمی خونریزی داشتم وبعداز اون لکه بینی امپول زوم قطع شد منم مثل شما نگرانم امروز میرم پیش دکترم سونو میکنه دعا کن همه چی خوب باشه

شما شکمتون زیر شکم سفت نشده؟

خدایا هزاران مرتبه شکرت ...امام رضا (ع)حاجتم را داد ومن هم باردار شدم