2733
2739
عنوان

بارداری بیماری نیست

574 بازدید | 47 پست

سلام بچه ها من ماما هستم . در طول مدتی که دارم کار میکنم دارم میبینم روز به روز خانمای باردار بیشتر بارداری رو به شکل بیماری میبینن . مثلا فعالیتا کم شده همه دنبال بهترین متخصصن و در طول بارداری مرتب ویزیت متخصص میشن و انواع و اقسام سونو ها رو میدن نه ورزشی نه تحرکی .و جالبه که میزان عوارض بارداری هم زیاد شده . هشت سال قبل شاید در هر ۱۰۰ مورد یه عارضه داشتیم ولی الان واقعا زیاده شاید هر ده نفر . البته جایی رو میگم که توش کار کردم . نظر شما خانما چیه ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من بدترین دوران بارداریمو واسه خودمو اطرافیانم ساختم.همش دکتر سونو ویزیت دارو😭😭😭

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2740

به نظر من واقعا فرهنگ بارداری لازمه تو جامعه افزایش پیدا کنه خیلی وقتا خیلی جاها شنیدم که مثلا تا باردارم ناز میکنم و این حرفا یا مراجعایی داشتم که حتی بهم میگفتن پول بهت میدیم فقط بستری بشیم الکی . مریضی داشتم که بچه اولش بود و براش زایمان فیزیولوژیک بدون برش و بخیه گرفتم و اصرار پشت اصرار که به مادرسوهرم بگو ۳۰ تا بخیه خوردم . چرا اخه

دقیقا درسته 

دوتا از خاهرام باردار بودن یکیش کلا استراحت مطلق و سرکلاژ بود یکی دگ هم کلا تحت درمان اخرشم بعد از 8 ماه این دکتر اون دکتر گفتن بچت مریضه شکمش اب اورده 😢خیلی حاملگی سخت شده 

ان شالله همه براحتی زایمان کنن

‏خدایا اگر من بد کردم ، تو را بنده‌ای دیگر بسیار است. اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدایی دیگر کجاست؟💗
2706