2737
2734
هفته اینده شوی محصولات اوریف لیم برگزار می شود و من یکشنبه 26 اردیبهشت خودم هستم دراین شو محصولات اوریف لیم رو از نزدیک می بینید تست می کنید از مشاوران پوستی مشاوره ی رایگان می گیرید و با تخفیف سفارش می دید و خرید می کنید.دوستانی که مایل به حضور در این شو هستند به دلیل محدودیت جا یا پیغام بدارید یا با شماره 09125857130 تماس بگیرید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره راشین جونم .ولی می گم سحر مونا و شبنم جون وبقیه هم بدونن به خاطر اینکه روز شو با تعطیلی و وفات ومصادف شده بود تاریخش تغییر کرده و من دوباره اعلام می کنم به شما هم خبر می دم راشین جون.
2731
2738
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

خوبم تو چطوری؟

امشب دارم می رم شهریار جنس های بچه های شهریار و بدم. شبم خونه مادر شوهرم می مونیم و فردا شب بر می گردیم.

راستی فراموش کردم بگم: ممنون، لنا هم خوبه مشغول وروجک بازیه.
سلام دوستان.من از مشاوران اوریف لیم هستم.اینم وبلاگمه: http://www.ori-armania.mihanblog.com/
خوشحال میشم بهش سر بزنید.برای سفارش محصولات لطفا ایمیل بزنید.
در جشنواره تابستانی اوریف لیم شرکت کنید و از هدایای بی نظیر آن بهرمند شوید.این فرصت استثنایی را از دست ندهید.
2706