2737
2734
عنوان

یه راهنمایی در مورد از شیر گرفتن

1607 بازدید | 6 پست
می خوام دخترم رو با تلخ کردن سینه از شیر بگیرم. دو سالشه، نمی دونم کدوم یک از روشهای زیر بهتره لطقا راهنماییم کنید.
1-کلا سینمو تلخ کنم
2-اول فقط روز تلخ کنم بعد از چند وقت شب رو هم تلخ کنم
3-تو روز چند دفعه تلخ کنم و چند دفعه بدم و کم کم تعداد دفعات تلخ کردن رو زیاد کنم و مثل روش دوم ادامه بدم.

یه سوال دیگه هم داشتم اینکه بهش بگم داری بزرگ میشی می می، کم کم تلخ میشه یا نه چیزی نگم. آخه امروز گفت شیر می می کم شده گفتم داری بزرگ میشی اینطوری میشه،زد زیر گریه. گفتم نکنه اینطوری از بزرگ شدن بدش بیاد و حس بدی از اینکه داره بزرگ میشه بهش دست بده. آخه تو اینترنت خوندم یکی اینکارو پیشنهاد داده بود و خودش هم نتیجه گرفته بود.
توضیح که حتما بهش بده. من اول زردچوبه ایش کردم تا یه هفته. شبا و ظهرا میخورد. میگفتم می می برای خوابه...دیگه فقط وقتی میخوای بخوابی بخور. بعد ظهرو قطع کردم بعدش شب. شب اول بیچاره مون کرد. ولی زود عادت کرد

من بعد از زردچوبه لاک تلخ زدم. پاک هم نمیشه. لاک جلوگیری از جویدن ناخن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
سلام

صبر زرد از عطاری بگیر بزن

خودش تلخ میشه مثل زهر ماررررررر

تو روز هر وقت بخوره تلخه

ولی می تونی تا میگه می می بری بهش بزنی

ولی اگه هم نزنی بازم تلخه

خیلی جواب میده

من اینجوری یه روزه نی نی از شیر گرفتم

من گفتم می می تلخ شده نمیشه خورد وقتی خورد خودش از تلخی دیگه سمتش نیومد

البته یه کم زرد چوبه یا یه چیز زرد هم قاطیش کن که رنگ هم داشته باشه
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم منم بعد از یکماه که شیر روز رو کم کردم رفتم سراغ تلخ کردن سینه. اول زردچوبه زدم پسرم خورد انگار هم نه انگار!!! بعد صبر زرد زدم یعنی حتی بوش وحشتناکه!!! اومد سمتم بوش بهش خورد با تعجب نگاهم کرد!! رفت سراغ بعدی دید اونم همینه! خلاصه دیگه سراغش نیامد. تا یک هفته همین وضع رو ادامه دادم.. من بهش گفتم که شما چون بزرگ شدی می می دیگه داره تمام میشه دیگه چیزی توش نیست...پسر من قبول کرد و ناراحت نشد. چون از بزرگ شدن خوشش میاد. ولی اگه فکر میکنی اذیت میشه توضیح دیگه ای بهش بده. نگو اوخ شده یا زخم شده. چون تاثیر بدی روش میزاده. یه سایتی هست اگه اشتباه نکنم مربوط به مرکز مشاوره آفتاب که میتونی ایمیل بزنی و ازشون راهنمایی بخوای. کمکت میکنن. موفق باشی...