2733
2734
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=467981&PageNumber=2

با تجربه ها اگه دوباره به روزای قبل از زایمانتون برگردین چیکارا میکنین که نکردین یا چه کارهایی کردین که روزهای اول تولد بچتون زیاد سخت نشد
ممنونم که جواب میدین
در مورد خونه داری و وضعیت آشپزخونه و...
خرید و...قبل از تولد نینی چیکارا کنم
سلام عزیزم اگه شرایط منو بدونی ...میفهمی که چقد اوضات خوبه ....من 3 قلو باردارم ...البته میخام برم یکی شونو اوت کنم ..بشن 2 قلو تهران تنهام ..مادرم فوت شده و خانوادمم شهرستانن که 800 کیلومتر با اینجا فاصله داره ..خانواده شوهرمم بود و نبودشون فرقی نداره مادر شوهرم خیلی مسنه ...و در ضمن براش زیادم مهم نیست ...از استرس دارم میمیرم ...شوهرمم چیزی بلد نیست ...زایمانم دی هست وقت امتحانای بچه های خواهرم پس اون نمیتونه بیاد ...البته به غیر از اینم بود نمیومد همش میگه طبیعی زایمان کن تا کسی لازم نباشه بیاد پیشت ....ناراحتم کرد خیلی الانم بغض کردمم ...اشکام داره درمیاد
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بید مشک ایشالا به سلامتی زایمان کنی عزیزم
بابا استرس بارداری از یه طرف استرس مهمون و روزهای اول بعد از زایمان هم یه طرف
تو چه برنامه ریزیهایی کردی کارات راحت تر بشه
یه نکته کوچولو هم میتونه برامون کمک کننده باشه
خاله ای زن داداشی کسی رو نداری؟
2731
بیدمشک جون عزیزم منم تهران تنهام و خونوادم یه شهر دیگه یه دختر 2 ماهه دارم عزیزم اگه کاری از من بر میاد بگو برات انجام بدم دوستم بگو تا کمکت کنم نگران نباش و به نینی های نازت فکر کن اگه خواستی پیغام بزار تا دوستت بشم گلم
2740
بعد از زایمان حتما روزی یک لیوان شربت عسل بخورید تا چند وقت میوه و سبزی نخورید که نفخ میکنید و دل درد میگیرید. چند روز قبل زایمان یک خرید اساسی برید که حداقل تا یک ماه نیاز به خرید نداشته باشید میوه و شیرینی هم بگیرید. به نظر من شما که کسی رو ندارید براتون آشپزی کنه غدای خونگی از بیرون بگیرید کاری هم به مهمونها نداشته باشید چون واقعا پذیرایی از مهمون از توان شما خارجه
چکیده حرفهای بچه ها که میتونه کمک کننده باشه از تاپیک دیروزی

1سعی کن تو خونه زیاد ریخت و پاش نکنی هر چی برمیداری سریع بزا سرجاش یا ندار ظرفا جمع بشه ممکنه زایمان زودتر از موعد داشته باشی و نتونی تمیز کاری کنی

میخوام خونه تکونی کنم اگه بشه کارگر بگیرم
گوشت پخته اماده تو یخچال داشته باشم
پیاز سرخ کنم
سبزی برای خورشت و کوکو فریز کنم
مایه کباب درست کنم تو کیسه فریزر بذارم تو یخچال
آب قلم هم درست کنم برای روزهای نقاهتم بریزم تو غذاهام

خونتو مرتب نگه دار.این غذا مذاهارم درست کن.حتما شوشوتو آماده کن برای اینکه روزای پررفت و آمدی خواهید داشت و باید کمکت کنه.هفته قبل از زایمان عدسو 4روز بخیسون ونصف روز بین دستمال نمدار بذار تا جوونه کوچولو بزنه و بعدش به اندازه هر وعده فریز کن.بعد از زایمان هرروز بپز بخور.ابنجوری در عرض ده دقیقه میپزه و سرشار از آهنه

. بعد زایمان افت شدید آهن میاد سراغتون و افسردگی بعد از زایمان ناشی از همین افت آهنه.پس مراقب آهنتون باشید.
هرچی به زایمانتون نزدیک میشید غذاهای مایعی مثل سوپ و اینا بخوربد و بدنتون تمیز باشه.

اگه توان مالی داری برای هفته اول کارگر بگیر

آره عزیزم من تا یک ماه میوه و سبزی نخوردم فقط کاهو رو بخار پز کردم و با کمی آب لیمو خوردم عزیزم اخه اگر هم غذا درست کنی بداری بمونه فریزر بذتر هست غذای مونده خیلی بده میتونی تا چند روز کباب و جوجه کباب شوهرت برات درست کنه. راستی حتما روزی یک لیوان آب سیب بخور هم رحم رو زود جمع میکنه هم برای شیر معجره میکنه آب طالبی هم عالیه حتما بخور ولی چون دوتاش گرمه شربت آبلیمو یا یک چیز خنک هم بخور سردی نخور که نفخ میکنی
اینارو یادم بود اگر سوالی داری بگو تا اگه بتونم کمکت کنم
2706