2733
2739
عنوان

مهد کودک خیلی خوب میخام؟!!

5019 بازدید | 36 پست
سلام

دخترم ٤ ساله است دنبال مهدکودک خیلی خوب میگردم در محدوده امیرآباد شمال، کردستان، شیخ بهایی جنوبی یا همین حوالی

دوست ندارم دور باشه چون اصلا اعصاب ترافیک و نداره! خواهش میکنم تجربیاتتون و بگید
ممنون
من مهد فروغ خ ١٨ امیر آباد رفتم از مدیرش و محیطش اصلاااا خوشم نیومد

بعد رفتم گلک تو خ ٢٠ از اون هم خوشم نیومد

یکماهی دخترم ویستا رفت ولی خیلی شلوغه

مهد انرژی اتمی هم دیدم ولی....
داگه بچه هاتون جایی میرن که راضی هستین راهنماییم کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسرم مهد گلگ میره همون خ 20....ولی من راضیم...اصلا خیلی شلوغ نیست......بریز و بپاش بی رویه نداره....مربی و کادر مدیریت خیلی مهربون هستند....البته پسرم دو زبانه اش را میره....تا ظهر تو کلاس زبان از ناهار تا بعد از ظهر میره تو کلاس عادی............مطمئنا مهدهای بهتری هم هست....ولی این به من نزدیکه قبلا پسرم نزدیک محل کارم تو ونک میرفت مهد....اصلا راضی نبودم....خیلی مدیریت بد اخلاق بودن.....
یکی از مواردی که برام مهمه اینه که مربیش واقعیت میگه مثلا اگر بچم غذا نخورده دروغ نمگیه ....میگه نخورده تو خونه حتما غذا بده....یا خوب خورده میگه خوب خورده....یا برام چند بار با موبایلش فیلم گرفت ببینم.....درکل مهربوننن.....پسرم 4 سالشه دیروز گفتم مربی بعد 2 ماه عوض میشه و میره تو کلاس خاله....هیلی ناراحت شد....چون خیلی مهربونه مربی کلاسش....اون یکی مربیها هم خوبن....
2738
مهسان جان من یکی از مواردی که احساس کردم درمورد گلک این بود که خیلی بهداشت رعایت نمیشد یا شاید من اشتباه کردم

ممنون از توضیح دلسوزانه و خوبت.ولی میشه بگی از بهداشتشون راضی هستی؟؟
یه چیز دیگه عزیزم
از دو زبانه اش راضی هستی؟؟؟ یعنی معلم زبانشون خوبه؟ مربیش همون خانومه است که عینک فریم مشکی داشت؟ فکر کنم اسمش ندا بود!

آخه دختر من با آیپد و سی دی کمی زبان یاد گرفته که خوب چون نیتیو بودن لهجه ش فوق العاده اس دلم نمیاد خرابش کنم!
ببین خوب به نظر من چون مهد خیلی قدیمی و تاریکه یه کم بنظر کثیف و یه جوری میاد .....خود منم همیشه فکر میکنم کثیفهههههههههههههه.....ولی فکر نمیکنم.....توی کلاسا بعداز ساعت کاری پیش اومده رفتم تمیز بوده همه چی سرجای خودش....مهد قبلب پسرمم جز مهدهای خوب بود از بعد شیرخوارگی باید با کفش میومدن توکلاس....زمین های فوم نبود....هر مهدی بری هر کدوم یه مشکلی دارن.....دیگه چاره ای نیست بخصوص برای منی که شاغلم....مجبورم چشممو ببندم....ولی از نظر بهداشتی و دستشویی بردن هر وقت موردی پیش اومده و من تذکر دادم خیلی خوب برخورد کرده و اصلاح شده........یه مهدهایی هستن که مدیریت طوری برخورد میکنه نمیتونی تذکر بدی....
من از زبانش راضی بودم...کلا استعدا زبان پسرم خیلی خوبه......خیلی خوب یاد گرفته....بطوریکه تو عید عمه پسرم دفترشو میدید تعجب میکرد از محوه آموزش و چیزایی که یاد گرفته...........البته من مهدهای زیادی ندیدم که مقایسه کنم.......یه مورد خوبی که داره پولکی نیستن....هر روز بگن اینو بدید اونو بدید......
ویستا وقتی پسرم 8 ماهش بود رفتم انقئر محیطش شلوغ بود....که بدون تامل برگشتم....مربی شیرخوارشم یه زن میانسال حالت کارگر داشت.....یه جوری بود....اصلا جذب نشدم......

شهریه دو زبانه تا ساعت 4 ....350...
2706