2737
2734
عنوان

میخوام از همسرم جدا شم

1748 بازدید | 104 پست

سلام، خیلی برام این تصمیم دردناکه، ولی چند روز سر گار نرفتم استراحت کردم تا فشار کاری روم نباشه و خوب فکر کنم، نمیدونم تاپیکای قبلی منو خوندیت یا نه، راجع به همسرم نوشته بودم، شاید خیلی خوب نوشته بودم ولی اینکه همسرم یه هفته پیش یه سیلی محکم بهم زد و هر چی بود بهم گفت ، منی که قصد بارداری هم داشتم و میخواستم بچه بیارم، ۲ ساله اصلا خوش نیستم، شوهرم اصلا تعلق خاطری به خونه زندگیش نداره و فقط میخوابه، بهتره تاپیکای قبلیمو بخونید تا بفهمید چیا کشیدم، قصد جدایی دارم ولی پارسال همسرم طلاهامو که نزدیک ۳۰۰ گرم بود ازم گرفت گذاشت بانک به هم خودشو مادرشو خواهراش وام گرفت، میخوام طلاهامو درارم ولی نمیدونم چجوری؟ درامد الانم خوبه میتونم پولی که اونا گرفتن بدم بانک درارم، ولی برگه هاش دست من نیست، رفتم پرسیدم برای خروج طلا از بانک کارگشایی باید خود شخص هم باشه، مسلما نمیتونم اونارو ببرم، حاضرم وام تک تکشونو بدم حداقل طلاهامو در بیارم، بعدش درخواست مهریه میکنم، مادرم با ازدواج ما مخالف بود ولی من گوش ندادم مهریمو میخواست ۵۰۰ بزاره من چون قصد زندگی داشتم گفتم ۱۱۸ تا به حروف ابجد امام حسن، خیلی هدف ها تو زندگیم داشتم، اون هدفای منو مسخره میکنه تحقیرم میکنه، به این که فکر میکنم ۴ سال از عمرم رفته حرص میخورم ولی اگه بمونم همه عمرم حروم میشه، بیاید بگید چحوری طلاهامو درارم، ضمن اینکه با همسرم قهرم با وجود قهر بودن هم منه احمق لباساشو اتو میکنم ناهارو شام مفصل درست میکنم، دلم براش میسوزه، از درون پوچه، من چه کار کنم بابت طلاهام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درکت میکنم عزیزم منم دقیق این مسیری رو که داری رو طی کردم وقتی این تاپیکتو خودم یاد گذشته خودم افتادم که چقدر احمق بودم و ۳سال از عمر و پولمو صرف یک ادم پوچ کردم طلاق بگیر بهیچ جایی نمیرسی با اون

2728
طلا هارو تو عقد نامت نوشتی؟مثلا چقد بخره؟

نه، طلاهای مجردیم و طلاهایی که اونا خریدن قاطیه، ولی من از وگیل پرسیدم طلاها ماله زنه میتونه هر کاری باهاشون بدون اجازه شوهر کنه

2740
2706