2752
2734
عنوان

میخوام از همسرم جدا شم

| مشاهده متن کامل بحث + 1749 بازدید | 104 پست

كي وام رو گرفتن؟

زمانش يك ساله هست

سياست داشته باش از در دوستي وارد شو و به بهانه مهموني عروسي چيزي بگو طلاهام رو لازم دارم و پولشم خ.دم ميدم ببر آزاد كن بعد برو دنبال كاراي طلاق

ديگران راقضاوت نكنيم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا چقدر ما زنا بدبختیم و باید اذیت بشیم اخه چرا

تا بوده همین بوده ، مردا فکر میکنن ما زنا کلفتاشون هستیم، اگه ایمان واقعی داشته باشن که ندارن هیچ وقت به همسرشون کمتر از گل نمیگن نه اینکه بگن این آشغالارو چرا جمع نکردی؟؟؟

2731
نه، طلاهای مجردیم و طلاهایی که اونا خریدن قاطیه، ولی من از وگیل پرسیدم طلاها ماله زنه میتونه هر کاری ...

آره ولی قانون کاری واس طلاهات نمیکنه.فقط میتونی مهریه و نفقه بگیری

پس میتونی با شکایت پس بگیری بگو بدون اجازه من برداشته

مرحله اول با سياست و دوستي بگو ميخام برم فلان مهموني طلاهام رو ميخام اگه جواب نداد با شكايت پس بگير كه البته سخته فكر كنم

ديگران راقضاوت نكنيم.
آره ولی قانون کاری واس طلاهات نمیکنه.فقط میتونی مهریه و نفقه بگیری

وکیل بهم گفته طلاهاتو بگیری میتونی سریع بفروشی دیگه کسی کاری تمیتونه بکنه چون اصل هدایا باید باشه که نیست، مهریمم عندلمطالبس اونم سریع میتونم بگیرم  نداد هم میندازمش زندان ولی اینقدر دل نازکم از بدبختیم که دلم نمیاد، یه بار که خیلی دادو بیداد میکرد دیدم صداش گرفته رفتم براش آب اوردم لیوانو زد شکست یعنی من از اون بیشعورترم

مهریه هم ک اگه طرف چیزی ب اسمش نباشه و بگه ندارم سالی ی سکه هم میشه براش ببرن

خونه به اسمشه، تو بانک کلی پول داره که تمیدونم پارسال که ۱۵۰ داشت امسال چون خرجی تمیکنه یه ۳۰۰ باید داشته باشه، باغ هم به نامش هست

2706