2733
2739
عنوان

راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 20 پست
بذار وقت رفتن بگو من از دستتون ناراحتم چون احساس می کنم بهم بی احترامی شده و دیر اومدین
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من نزار همچین مسئله ای باعث بشه که بین شما و همسرت و یا خونواده اش کدورت به وجود بیاره
همین که این مسئله رو به خواهر شوهرت قبلن گوشزد کردی و همسرت هم شام از بیرون سفارش داده کافیه
من قبلنا خیلی حاضر جواب بودم اما هر چی زمان گذشت به این نتیجه رسیدم همیشه حاضر جوابی باعثه تسکین دل آدم نمیشه
خیلی اوقات سکوت بهتر از هزاران حرفه
امیدورام مهمونیت به خوبی و خوشی برگزار بشه دوستم:)
نمونه کارهای من www.temetavalod.ir
2731
مرسی مهربون جونم و بقیه دوستان
خیلی ناراحتم شاید واسه شما که تماشا میکنید حتی مسخره هم باشه شایدم ماه دیگه واسه خودمم ختده دار باشه نمیدونم الان چمههههههههههه
سلام عزیزم به نظر من زندگی خودت و شوهرت خیلی با ارزش تر از این هست که بخوای به خاطر این مسایل خرابش کنی و با هم بحث کنید حالا که دارن میان دیگه شما هم هیچی نگو فقط با خنده وقتی وارد شدن بگو چه عجب ما زودتر از اینا منتظرتون بودیم
هر صبح پلک هایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است"لطف خدا همیشه با من است"پس با نشاط و لبخند بخوانش.