2733
2734
عنوان

زنداداشم خیلی ناراحته

| مشاهده متن کامل بحث + 1411 بازدید | 70 پست
اره والا زشته حالا تو عروسی من داداش شوهرم خیلی شبیه خودشه رفته بود دقیقا عین کت شلوار داماد روخریده ...

چقدر زشت و زننده من اینکارو واقعا بی احترامی میدونم 

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
یه بار یه نفر همین مشکل رو با ازیتا ساعیان مطرح کرد اونم گفت برو به خودت افتخار و ببال که طرف ان ...

اتفاقا ب این فکر کردم ولی خب دست خودم نیست اصلا از فرشام زده شدم بخدا،،،ولی متاسفم واسش ک انقدر خودشو کوچیک میکنه و حسادتشو بروز میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق داره بخدا من دقیقا درکش مسکنم مخصوصا ک تو عروسی،،،ولی خب اینجوری خودش خودشو قشنگ عقده ای جلوه مید ...

مسلما من ازینم ناراحت میشم که مثلا خواهرای زنداداش کوچیکم که از راه دور میان بگن جاری عروس چقدر حسوده  و فلان 

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
2731
این زنداداش کوچیکم مجلس نامزدی نداشتن بخاطر عذادار بودن ما عروسیش براش خیای مهم بود که اونم اینجوری ...

به مادرت بگو بهش بگه شاید گوش کنه

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺

جاریه دیگه.کاریش نمیشه کرد.البته از نوع کم عقل عقده ای.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

عزیزم اومد عکس لباسشو نشون ما داد هم من هم مامانم گفتیم مریم جان  این خیلی دیگه زرق و برق و پف داره واقعا لباس عروسه با اون تور پشتش پفشو کم کن. و رنگشو تیره تربردار. ولی کار خودشو کرد  فامیلی نزدیکیم ها اما بیشتر ازین نمیشه چیزی گفت شاید برداشت دیگه ای کنه چون باهاس زیاد راحت نیستیم اخلاقای خاصی دا ه درهمین حد بهش گفتیم 

بنظرم اگرم بگن حق دارن خب خواهرشونه ها ،،ب شخصه من اگه بودم میگفتم

حتما حق دارن معلومه دیگه به هر حال اگرم قصد زنداداشم این نباشه اصلا جلوه خوبی نداره اینکار

اتفاقا ب این فکر کردم ولی خب دست خودم نیست اصلا از فرشام زده شدم بخدا،،،ولی متاسفم واسش ک انقدر خودش ...

این حسادت نیست 

این کپی کاریه

من واقعا استقبال میکنم کسی انقدررررررر از من تقلید و کپی کنه

اگر نگرانی دیگران چی میگن و میگن وسایل تکراریه خب همه قبلا خونه شما دیدن و اگر ایرادی بگیرن به ایشونه

در ضمن اگرم بحث حسودی باشه شکل شما باشه بهتره یا خوشگلتر و شیکتر  و گرونتر که بعدا یه عده بخوان سرکوفتشو به شما بزنن؟؟.؟؟

خب ب نظرم نه شما نه هیچ کس دیگه نمیتونید حرفی بهش بزنید  هر کسی اختیار لباس خودشو داره  عروس عروس باشه خودش به چشم همه هست لازم نیست غصه دیکرانو بخوره 

شمام نمیتونی به عروستون حرفی بزنی به نظرم اصلا دخالت نکن بذار جاریها خودشون حل کنن

یاده عروسیه خودم افتادم جاریم لباس مجلسیه سفیدپوشیده بودتاج گذاشته بود، همون یه بارم لباس وپوشیدبعده عروسیه مالباس وپاره کردانداخت زباله، البته من ازحسودیش خبرداشتم ومیدونستم همچین کاری میکنه، خیلیم مسخره اش کردن توعروسیم خودشم فهمید😒😒😒😒

یه پسردارم شاه نداره  

من خودم از این ادم ها که تو مجلس میخواند بیشتر از عروس تو چشم باشند دیدم اما واسه خودشون زشته و بقیه هم کارشون را نمی پسندند اما عروس خودش را اذیت نکنه چون ان شب واسه عروس هست وبقیه از کار جاری خوششون نمیاو

ااممممممممان از جاری حسود من جاریام خیلی از من بزرگترن تقریبا همسن مامانم من گواهینامه گرفتم اونام فوری پشت سرمن گرفتن حالا اصلا تو قیدش نبودنا حسودای پلاستیکی اه اه 

2706