2737
2734
عنوان

زنداداشم خیلی ناراحته

1409 بازدید | 70 پست

اول شهریور محلس عروسی برادرمه و خانمش یه لباس عروس دنباله دار خیلی شیک تقریبا سفید شیری  خریده برای عروسیش من خودم یه لباس بلند رنگ زمردی دادم خیاطبرام بدوزه حالا اون زنداداش اولی من  یه لباس انتخاب کرده رنگ نباتی با پنل دوزی و دامن پف دنباله دار داده خیاط براش بدوزه ینی فک کنم تنها فرقش با لباس عروس ژپون زیر لباس عروس باشه از من یه هفته پیش پرسیدو منم بهش گفتم مریم جان این مدل خیلی شبیه لباس عروسه و گفت رنگ روشن میخام گفتم پس رنگ کرمی میتونی بخری. و پف دامنتو کم کن شبیه عروس نشی  ناگفته نماند پشت لباس خانمم یه تور بلند داره تا پایین ینی فقط عروس تصورش کنید دیگه تاجم که قراره بذاره. حالا امشب زنداداش دومیه که عروسیشه زنگ زد و کلی ناراحت که مریم گفته من پارچه نباتی خریدم میخام بدم خیاط همونطوری دامن پفی و دنباله دارو....😑طفلک خیلی ناراحت بود بهش گفتم غصه نخور تو عروسی هر چی باشه تکی فرق داری اصلا فکر نکن. اما از سر شب در عجبم ازی کار زنداداشم خیلی زشته به نظرم  انگار لباس عروس میخاد بپوشه دیگه 

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

اره والا زشته حالا تو عروسی من داداش شوهرم خیلی شبیه خودشه رفته بود دقیقا عین کت شلوار داماد روخریده بود حتی کراوات وکفش دیگه این بود ک بیشتر مهمونا به اون تبریک میگفتن حتی کادوهم گیرش اومد😏

خب الان مشکل کجاست

هر کسی اختیار داره هرچی بپوشه

فقط اولا عروس باید اعتماد به نفس داشته باشه و براش مهم نباشه دوما کسی که میخواد تو مجلس دیگری شبیه عروس بشه خودش خودشو ضایع میکنه 

2706