2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه کاربران نی نی سایت
من به تازگی باردار شده ام و الان دارم برای دکتر تحقیق می کنم .
کسی از شما دوستان خانم نوشین جهرمی زاده را می شناسه ؟ کسی هست نه پیش ایشان زایمان کرده باشه؟
لطفا اگه ازشون اطلاعی دارید به من بگید
ممنونم
2728
سلام به همه

شکایت از دکتر ویدا رضوی ، اصفهان

چند هفته پیش جنین 21 هفته ی من به خاطر اشتباه بسیار بزرگه دکتر ویدا رضوی در اصفهان کشته شد :(

تشخیص دیرهنگام برای انجام سرکلاژ .

من 6 روز پیش از این اتفاق مطبش بودم ، اما مثل همیشه تو 5 ثانیه معایته ام کرد و به دلیل بی دقتی در معاینه ، نفهمید بچه اومده پایین .

روز قبلشم سونوگرافی خواهرشوهرش ( دکتر مهری سیروس ) بودم ، اونهم طول دهانه ی رحم ( سرویکس) رو چک نکرد !

روز فاجعه هم ما رو مجبور کرد که قبول کنیم باید زایمان زودرس انجام بشه !!!! و هیچ تلاشی برای انجام سرکلاژ نکرد ، چون عجله داشت که بره .

و من در سوگ تنها دلخوشیه زندگیم میسوووووووووووووووووووووووزم

در تمام این دوران حتی یک بار هم طول دهانه ی رحم ( سرویکس) رو اندازه نگرفت !!!!!
کاری که بقیه دکتر ها در هر سونویی که مریض رو میفرستن ، حتما چک میکنن ( طبق مشورتی که این مدت با 3 متخصص زنان دیگه انجام دادم )

و خودش به اشتباهش اعتراف کرد ، بخصوص که عین این اشتباهش رو ، چند ماه قبل در مورد یک خانم دیگه داشته !!!!!
اینجور آدمها چیزی به نام تجربه سرشون نمیشه !!!

بی انصافی نیست که علاوه بر گرفتن پول برای نشان دادن سونو ، حالا هم برای کشتن بچم و انجام کورتاژ ، به اندازه زایمان ازم پول میگیره !!! 750000 تومان !!!

این مدت خیلی از اشتباهاتش شنیدم اما دیگه خیلی دیره :((((

در مورد نازایی شاید کارش خوب باشه

اما وقتی باردار شدید برین پیش کسی که بهتون توجه کنه ، نه بی وجدان و پول پرست باشه :(

ازش شکایت میکنم...

ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ولی کاش به حرفش گوش نکرده بودم و در روز فاجعه ، اومده بودم خونه و بعدش رفته بودم پیش یک دکتر دیگه .
شاید الان بچم زنده بود ....

نباید در تصمیم گیری ، هیچوقت عجله کرد ... !

سلام دوستان

نتیجه ی کار ::::

من از دکتر ویدا رضوی در اصفهان شکایت غیر رسمی کردم ، یعنی شکایتم رو نوشتم و دادم به دادستان و اونهم دکتر رو دعوت کرد به نظام پزشکی و باهاش صحبت کرد

دکتر هم دو برگه از اینترنت رو پرینت کرده بود و بهم چسب زده بود و گفته بود طبق این برگه ها که از سایت معتبریه (!!!!)، من الزامی به چک کردن طول سرویکس ندارم ! ! ! ! ! !

به دادستان گفتم :

اولا ، من فوق لیسانس کامپیوترم و میتونم 100 ها برگه از اینترنت بیارم که مخالف این برگه باشه ، معتبر و غیر معتبر . این برگه ها اصلا قابل استناد نیست !!!!

دوما ، این خانوم دکتر ، عین اشتباهی که در مورد من کرده ، قبلا هم داشته و مریضش بچش رو از دست داده .
بعد از اون جریان ، تا مدتی طول سرویکس رو چک میکرده !!!
اما دوباره بخاطر پول دوستی و عجله در معایناتش اینکار رو ادامه نداده !!!
و من قربانیه بعدیه این اشتباهشم . امیدوارم قربانیه آخر باشم و کمی به خودش بیاد :(

سوما ، من طبق مشورتی که با دکترهای دیگه داشتم ، اونها همیشه طول سرویکس رو چک میکنن که اگه نیاز به سرکلاژ وجود داشته باشه ، سرکلاژ کنن که بچه از بین نره

دادستان : حالا که اینقدر مطمئنی که اشتباه کرده شکایت رسمی کن ازش . اما اینطوری 2 سال زندگیه خودت و دکتر رو به چالش و اعصاب خوردی میکشونی و ارزش نداره . جوونی و میتونی دوباره باردار بشی .
همینکه ما دکتر رو خواستیم که بیاد نظام پزشکی براش اذیت داشت ( منظور دادستان این بود که دکتر به اندازه کافی تحقیر شد ) و امیدواریم از حالا به بعد دقت بیشتری بکنه...

و من :

بخاطر سلامت روحیه خودم و همسرم و خانوادم ، تصمیم گرفتم فعلا شکایت رسمی ازش نکنم ، به امید روزی که قوی شده باشم و بتونم انتقام طفل معصومم رو از قاتلش ، دکتر ویدا رضوی در اصفهان ، بگیرم .

امید بخدا و التماس دعا ...
2740
سلام دوستای خوب من بارداری دومم را بعد 12 سال میگذرونم و متاسفانه جفتم سرراهی هستش و احتمال زایمان زودرس به دلیل خونریزی و برداشتن رحم دارم دکترم خیلی معروف نیست و خیلی هم دوسش دارم ولی بخاطر شرلیطی که دارم میخام یه دکتر دیگه برم و نظرش رو بدونم ولی واقعا موندم پیش کی بر م؟ دکتر پولادخان رو یکی از دوستام معرفی کرده اگر شناختی دارین ممنون میشم بگین التماس دعا
سلام پریوش جون ... من واسه دخترم خیلی دکتر عوض کردم هم اینکه همه ی اشنایانم را بررسی کردم بهت توصیه می کنم تحقیق زیاد کن گول اسم نخور مثلا دکتر خانجانی یه زمانی خیلی عالی بود ولی وقتی دوستم رفت پیشش بارداریشو پوچ تشخیص داد و گفت برو سقط کن ولی دکتر دیگه رفت گفت بارداری الانم ماشالله دخترش خانومی شده یا مثلا.دکتر ویدا رضوی معروفه ولی من اصلا ازش خوشم نیومد چون انتظارت را براورده نمی کنه چند تا چند تا تو میکنه نهایت 2 دقیقه دکترو ببینی اوناییم که به عنوان دستیارشن به نظر من خیلی بی سوادن ..... دکتر خودم دکتر مباشریان بود که بازم راضی نبودم چون خیلی درد داشتم ولی دخترعموم که بامن زایمان کرد پیش دکتر کلانتری خیلی عالی بود من به همه توصیش می کنم .... اگه دوست داشتی برو پیشش ...
السلام علیک یا امام حسن مجتبی (ع)
سلام بچه ها امیدوارم حال همتون خوب باشه .یه سوالی داشتم اگه میتونید لطفا جوابمو بدین ممنون میشم.بچه ها کسی یه دکتر خوب واسه انتخاب جنسیت نوزاد سراغ داره که یه رژیم غذایی خوب واسه پسر شدن نوزاد بده قبل از بارداری؟لطفا اگه سراغ دارین آدرس و شمارشم بدین بهم.
2706