2737
2734

اصلا دلم نمیخواد برم دانشگاه 

اون اولای ترم ک میومدم اصن گریه میکردم انقدر دلم میگرفت

الانم همش خدا خدا میکنم ساعت ۴ و نیم بشه برم خونه  

والا تو خونه ام بهم خوش نمیگذره ها همش حوصلم سر میره بهونه میگیرم به مامانم گیر میدم اما باز با این وجود خونه رو دوست دارم 😓

از الان استرس شاغل شدن رو دارم چون بیرون از خونه میرم استرس میگیرم 

من الان خوابگام و دلم برا خونه پر میزنه

خیلی سخته

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
من الان خوابگام و دلم برا خونه پر میزنه خیلی سخته

عهههه خوبیی؟؟

من کاربره راra هستم منو یادته؟

اولا ک اومده بودم نی نی سایت باهم دیگه حرف زدیم

کاربریم تعلیق شد سره چیزای چرت.

یهو دیدم شما رو یادم افتاد:) 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
خیلی درون گرایی

ادم درونگرا تو خونه حالش خوبه به بقیه گیر‌نمیده و بهونه نمیگیره شاید ایشون اضطراب اجتماعی یا افسردگی دارن بجای نینی سایت باید با یه تراپیست صحبت کنن من خودم درگیر اضطرابم و حس میکنم ایشون شبیه منه 

همه ی اتفاقات هیجانی و جالب 

همه ی دوستیا و خاطراتشون

همه ی قشنگیهای دنیا

همشون بیرونن 

توی خونه که چیز خاصی نیس گلم😘

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع

بابا چتوووووووووونه،نثل امروز چرا اینجوریـــــــــــــیه؟؟؟؟صدام گرفت نزارید اینقد داد بزنم من الان از دست دختر دوساله ای خپلم سرسام گرفتم یمی بیاد ممو ببره بیروووووووون،هی دنبالم راه افتاده میگه بشتنی بخل ،بشتنی بخل

2706