2737
2734
عنوان

لکه بینی در ماه ششم بارداری

31490 بازدید | 16 پست
سلام دوستای خوبم.مرسی که این تاپیک وخوندین.یه موضوعی خیلی نگرانم کرده وازتون راهنمایی میخوام.من هفته 24 بارداری هستم.دیروز تقریبا فعالیت زیادی داشتم .شب لکی بینی در حد یه قطره دیدم ولی تمام شد.الانم فقط کمردرد خفیف دارم.خیلی نگرانم .دکترم هم امروز صبح نیست که برم پیشش .در ضمن سرکارم هستم ولی همش نشستم .لطفا کمکم کنید.آیا خطرناکه وباید برم بیمارستان؟
در ضمن یه سئوال دیگه اینکه توسونو هفته 21 گفت : جفت گرید 1 هست.این یعنی چی؟از همتون ممنون.
سلام عزیزم..توی دوران بارداری به خاطر اینکه حجم خون بدن خیلی بیشتر از حالت عادیه و جریان خون در اطراف رحم خیلی زیاده ممکنه در اثر فعالیت زیاد یا در اثر ن ز د ی ک ی گاهی اوقات لکه بینی پیش بیاد...اگه تموم شده و دیگه اثری ازش نیست احتمالا جای نگرانی نداره اما به خاطر احتیاط تا وقتی به دکترت دسترسی نداری حتما حتما استراحت کن...اگه بتونی دراز کشیده باشی خیلی بهتره..اگه دکتر خودت نبود برو پیش یه دکتر دیگه بهرحال پیگیری کن عزیزم...ایشالا که نی نی گلت صحیح و سالمه و هیچ مشکلی برات پیش نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم سلام فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه اگه دلت درد نمیکنه نسئله ای نیست احتمالا دکترت بهت شیاف میده و میگه کمی استراحت کنی باز هم برو دکتر تا خیالت راحت بشه اگه لکه صورتی بوده و دل درد نداری ایرادی نداره گلم ولی نظر دکتر همیشه یک چیز دیگس برو دکتر باشه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2740
خواهش میکنم عزیزم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
سلام مامان های گل - من تو هفته 23 بارداری هستم تقریبا یک هفته هر روز به مقدار کم لکه بینی دارم و هر روز هم دو شیاف استفاده می کنم و استراحت می کنم ولی هنوز خوب نشدم خیلی نگرانم نمی دونم علتش چیه لطفا راهنمایی بفرمائید اگه کسی مشکل منو داشته لطفا راهنمایی کنید ممنونم
سلام مامان های گل - من تو هفته 23 بارداری هستم تقریبا یک هفته هر روز به مقدار کم لکه بینی دارم و هر ...

سلام منم همينجور بودم رفتم دكتر بهم گف بخاطر كوتاهى طول سرويكس ياهمانه كوتاهى رحم هس فعلا كه بهم شياف داده و گفته استراحت داشته باشه و فقط برا دستشويى و حمام ازجات بلند شو چون مستعدزايمان زودرس هسى بازم يه سونو برو

2706