2733
2739

خواب دیدم زائر امام رضام داخل صحن یه دختر بچه روی زمین بود که گریه می کردمنم بغلش کردم اطرافو نگاه کردم ببینم صاحبش کیه یهو یه خانم اومدکه خادم بود گفت مادرش نمی خوادش گذاشته که کسی ببره...منم خوشحال شدم گفتم من ارزو دارم که یه دختر داشته باشم من می برمش اونم گفت شما یه پسر بزرگ دارید بچه می خواین چیکار. منم گفتم آرزوی من و شوهر و پسرمه که صاحب یه دختر بشیم ده ساله اقدامم ۵ بار زیارت اقا اومدم ولی دست خالی برگشتم نمی دونم چراخدا نمی خواد..اون خانمم گفت باشه بزار برم ببینم قبول می کنن بچه رو به تو بدن شناسنامه م رو گرفت رفت داخل یکی از رواقها وقتی برگشت گفت تایید شدی مهر شده بود شناسنامم گفت بچه مال خودت 😍😍😍😍😍چنان جیغ زدم و گریه می کردم  که هنوز چشام درد می کنه یعنی می تونه تعبیرش این باشه که امسال من دوباره مادر می شم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاالله حاجتت میده اقا امام رضاع

توکل به خدا دل توی دلم نیست ❤❤برات صلوات فرستادم مشکلت حل شه عزیزم 

2731

آره دیگه تایید شده که دوباره مادر شی

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2740

عزیزم چه خوابی از این بهتر😍😍😍😍😍😍😍

گاهی خوابها رویای صادقه هستن 

ان‌شاءالله که خیره

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
انشاالله حاجت رواشدین😍😍

وای خدای من یعنی می شه 😍😍از وقتی بیدار شدم فقط به فکر خوابمم هنوز لطافت و گرمی وبوی اون نوزاد توی بغلمه 

توکل به خدا دل توی دلم نیست ❤❤برات صلوات فرستادم مشکلت حل شه عزیزم 

قربونت بشم ممنون عزیزم شک نکن عزیزم مهر تاییدحاجتت امام رضاع داده برو شاکرباش و امیدوار برا منم دعاکن امروز سونودارم بچم سالم باشه میخام ببینم نی نیم چیه دلم پسر میخادنمیخام دختربشه و عین من سختی بکشه امیدبخدا دعاکن گیروگرفتاری کارمونم تموم بشه باامذن نی نی اخه گناه داره نیومده بشه شریک سختیامون

تمام موهای تنمسیخ شد اشک تو چشام حلقه زد

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2706