2733
2734
وای!!!!!!! طفلی جاریت ، ولی ببین من واقعا کلاس نمیذارم دیروز که سونو بهم گفت جفت پسر باور کن بغض کردن ، واقعا دوست ندارم ناشکری کنم ، خیلی دوسشون دارم ولی خب یه ذره میترسم ، میدونی دخترا رامن ، تو دستن ، ساکت و لوسن ولی پسرا واقعا یه مادر فول تایم میخوان که پیرش کنن آخرم میذارنت میرن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم مهسای عزیز. ولی احساس کردم بگم بهت شاید بهتر باشه.

سعی کن این حرف رو اگرم خواستی بگی پیش شوهرت بگی .هر جایی نگو.شاید برداشت بدی کنن.
تو اگر در تپش ابر خدا را دیدی، همتی کن و بگو ماهی ها، حوضشان بی آب است.
2731
غیر همسانن. من یکماه دیگه زایمانمه. من بعد سالیان سال اشک و انتظار این نینیا اومدن تو دلم....یه بار دیگه هم آی وی اف کردم قلبش تشکیل نشد
منم خواهر نداشتم و همش فکر میکردم نینیام دخترن چون ویارم ترشی بود... ولی انقدر شوق و ذوق دارم که دیگه جنسیت واسم مطرح نیست، ضمن اینکه تربیت درست پسر تو خیلی از موارد از داشتن دختر بهتره...در کل خب دختر و پسر ایده آل ترین حالتشه ولی بقول دوستمون نباید ناشکر بود. فکر کن من و امثال من واسه مشکلات ناباروری چقدر دویدیم و زحمت و پول و....دیگه حتی یک لحظه هم به قضیه فکر نکن.
راستی من سرویکسم تو هفته 15 ، 36 بود سرکلاژ شدم واسه شما که خیلی حوبه ولی خیلی چیزام حودت باید به دکتر یادآوری کنی... بووووس
آخی .. ایشالا زایمان راحت و نینیهای سالمی داشته باشی عزیزم. راستی سرکلاژ چه جوری بود؟ بیهوشی داشت؟ درد داشت؟ چقدر طول کشید؟ منم قراره دوباره هفته 21 سونوی واژینال بدم که دکترم مطمئن شه لازمه سرکلاژ کنم یا نه.
مهسا جون من خودم تک دخترم.آرزوی خودم و شوهرم بود دختر و فکرمون این بود بچه مون دختر میشه اما پسر شد.اما اصلا هیچ کدوم بروی هم نیوردیم .الانم داره پسرم 4 ساله میشه و خیلی عاشقشیم.نمی گم هنوز دلم دختر نمی خواد اما اصلا بهش فکر نمی کنم با وچود اینکه پسرم از این بچه های خیلی سخت بوداما همینکه سالمه خدارو شاکرم.بعدم وقتی ما نمی تونیم تو کار خدا دخالت کنیم پس باید به داده هاش شکر کنیم
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
بچه خیلی عزیزه وقتی به دنیا بیاد بغلش کنی میفهمی که اون حسی که الان داری زمین تا آسمون فرق داره . من خودم دختر دوس داشتم ولی الان یه پسره 1 سال و 2 ماهه دارم که دنیامه ،اینطور بگم که الان فکر میکنم که اگه دختر داشتم اینقدر دوسش نمی داشتم.
یه زمانی نه چادری بودن متانت بود و نه بی حجابی هرزگی...
سلام مهسا جون من 3 تا پسر دارم بزرگه میره کلاس اول و دوقلوهام6 ماهشونه
خدا رو هم صدها هزار مرتبه شکر میکنم واسه کاکل زریهام عوضش دوماد کنم 3 تا عروس ناز میگیرم که اگه باهاشون خوب تا کنی مثل دخترت میشن!!!!!!!!!!!!!!
به قول دوستمون بزرگ میشن پشت همن
گل پسرای من 29/07/1391 پا به این کره خاکی گذاشتند.*****خدایا شکرت*****