2737
2739
سلام مهسا جون.مبارکه.من دو تا پسر 4 سال و 4 ماهه دارم و غیر همسان هستن.منم وقتی حامله بودم خیلی دختر دوست داشتم الانم خیلی دوست دارم ولی همین که این دو تا سالم هستن واسم خیلیه.مصلحت ما همین بودن و خیر ما در همینه حتما .بسپار به خدا و به اون توکل کن عزیزم و واسه سلامتیشون دعا کن...
مهسا جان سلام
اولا مبارکه انشاا... نی نی هات سالم به دنیا بیان
عزیزم من خودم و شوهرم خواهر نداریم و سر بچه اولم خیلی دوست داشتم که نی نیم دخمل بشه اما خدا نخواست و بهمون پسر داد ما هم خدا رو شکر کردیم و امیدوار بودیم به لطفش ولی اینو بگم خدا میدونه که چقدر هر دومون عاشقشیم
گرچه پسر من جزو بچه های سخت بوده و هست
الان دومی رو باردارم و بعد از اولیم همیشه آرزوم داشتن یه دختر ملوس بود خیلی نذر و نیاز کردم و یه سری کارای تعیین جنسیتم مثل شستشو و زمان نزدیکی رو رعایت کردم اما بازم خدا نخواست واسمون بهت بگم حدود یک ماه من کارم شده بود گریه خیلی حالم بد بود نه به خاطر اینکه چرا نی نی تو دلیم دختر نشد به این خاطر که چه کار کرده بودم که خدا حاجتمو نداده چون واقعا ازش خواسته بودم
اما اینو بگم که هیچ کس نمیدونه که من اینجوری شدم غیر از همسرم و یه دوست نی نی سایتی که خیلی کمکم کردن

الان گاهی از خودم و خدا خجالت میکشم
خدا رو شکر میکنم هر روز و واسه سلامت بودنش دعا میکنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوستان از همه دلداریها و نظراتتون ممنونم ، الان که یه چند روزی گذشته خیلی احساس بهتری دارم ، راستش اصلا دارم احساس میکنم این شاید بهترین حالتی بوده که برام میتونسته پیش بیاد چون شوهرم گفت که اگه 2 تا دختر بودن واقعا ناراحت میشده! و از طرفی دوقلو اگه همجنس نباشن چه فایده داره دنیاشون با هم خیلی متفاوته و همبازی هم نمیتونن باشن . پس خدا رو شکر میکنم و مطمئنم هر چی اون برام بخواد بهترینه و خودم شاید نمیفهمم ... البته بگم بعدا برای یه دختر هم اقدام میکنم
مبارکه عزیزم. بچه شیرینه کلا.

راستش یکی از فامیلای ما هم هفته پیش دوقلوهای پسرش بعد از سزارین مردن. نمیدونم چرا.... ولی ناشکری نکنی یه موقع....دو تا پسر گل داری که با هم بازی میکنن و بزرگ میشن.

یکی از دوستای نی نی سایتیم دوقلو پسر داره اولا خیلی سختش بود...اما الان که تک بچه های ما بهمون گیر میدن که بیا باهامون بازی کن دو تا بچه اون با هم بازی میکنن و مامانشون داره راحت میشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
آپلود عکس
کامل ترین و متنوع ترین مزون سیسمونی و لباس بجه
تمام لباس ها مارک های اصل (مادرکر و نکست و جونیور و مکس و رد تک هستن )اصلا جنس جینی و تایلندی موجود
نمیباشد
تمام لباس ها رو خودم خریداری میکنم از دوبی و کانادا

امکان خرید حضوری همه رو زه هست
امکان بیک برای دوستان تهرانی هست
امکان بست برای دوستان خارج از تهران هست

تلفن 09127971608
هر شب ساعت 10 شب عکس جدید کزاشته میشود

نمونه بعضی از کارها در وبلاک هست
www.taishabibi.blogfa.com

لینک تابیکی که همیشه باسخکو هستم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=266566&PageNumber=1406
کامل ترین و متنوع ترین مزون سیسمونی و لباس بجه
تمام لباس ها مارک های اصل (مادرکر و نکست و جونیور و مکس و رد تک هستن )اصلا جنس جینی و تایلندی موجود
نمیباشد
تمام لباس ها رو خودم خریداری میکنم از دوبی و کانادا

امکان خرید حضوری همه رو زه هست
امکان بیک برای دوستان تهرانی هست
امکان بست برای دوستان خارج از تهران هست

تلفن 09127971608
هر شب ساعت 10 شب عکس جدید کزاشته میشود

نمونه بعضی از کارها در وبلاک هست
www.taishabibi.blogfa.com

لینک تابیکی که همیشه باسخکو هستم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=266566&PageNumber=1406
2740
اگر برای دوقلوهای ناز نازی تون لباس می خواین در خدمتیم قیمتامونم منصافانسسسسسسسسسسس
اگر دوست دارین کوچولوتون توی جمع بدرخشه و لباسای ناز نازی بپوشه بفرمایی www.elham690.blogfa.com
منم دوقلو باردارم هر دو پسرن ...بزرگ کردن دوقلو با جنس مخالف خیلی خیلی سخته.......منم دختر دوست داشتم اما الان فقط خدا رو شکر میکنم و راضیم فقط میخوام سالم دنیا بیان ....
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
منم دوقلو باردارم و دکترم بهم گفته یکی از بچه هام 100در صد دختره اما اون یکی قطعی نیست احتمالا دختر باشه .اما من خودم عاشق پسر بودم خیلی دعامیکنم که یکیش پسر باشه اون یکی دختر .
خدایا من چیزی رو خواستم که بدون کمک تو هرگز بدستش نمیاوردم.....
2706