2737
2734

میخوام برم برای خرید کیف و دفتر و ... اما از کجا بخرم و چی و کی بخرم و نمیدونم 

مثلا کوله چه مدلی راحت تر 

جا مدادی چه مدلی باشه کاربردی تره 

تراش رومیزی ؟ یا اصلا میز و صندلی تحریر  تو خونه به درد میخوره؟

چراغ مطالعه میخواد 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واسه دخترت میخوای؟ 😍

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728

چند سالشه بچتون

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

چراغ مطالعه نه،کیف ساده نه چرخ دار،جامدادی هم ساده که سبک باشه کیفش حتما سه تا زیپ داشته باشه برا تفکیک دفتر وکتاب وخوراکی،تراش رومیزی برا تو خونه خوبه،مداد رنگی ومداد سیاه مارک wokeخوبه،فکتیس هم خوبه

2740
چراغ مطالعه نه،کیف ساده نه چرخ دار،جامدادی هم ساده که سبک باشه کیفش حتما سه تا زیپ داشته باشه برا تف ...

ای جان مرسی . چه جالب بعد کتاب هاشون بزرگ یعنی کیف بزرگ براش بگیرم

2706