2737
2739
عنوان

قطع علائم بارداری

151 بازدید | 15 پست

سلام

هفته هفت بارداری هستم 

امروز حالت تهوع نداشتم اصلا برعکس روزهای قبل که مدام حالم بد بود و احساس تهوع و گر سنگی داشتم. خیییلی نگرانم 

کسی اینطور بوده یه روز حالش خوب بشه یهویی؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
آخه یه دفعه قطع شده  انگار اون آدم دیروز نیستم

ناراحتی؟هرروز تهوع داشته باشی اونم مدت زیاد متوجه میشی😂قدر میدونی بعدش😐😂

ولی تهوع نشونه سلامت بارداری نیست حتی سینه درد هم هرروز نیست اصن نترس 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

سلام الي خانوم ببخشيد مزاحمتون شدم تو كلينينك داشتم در مورد مشكلم سرما ميكردم كه سوال شمارو ديدم 

من هم مشكل شمارو دارم 

دخترم را ميبرم دسشويي ولي كاري نميكنه و خودشو نگه ميداره در حالي كه جيششو ميگه و خودش ميبرتم دسشويي 

ميشه لطفا بگين شما چكار كردين ؟؟

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
سلام الي خانوم ببخشيد مزاحمتون شدم تو كلينينك داشتم در مورد مشكلم سرما ميكردم كه سوال شمارو ديدم&nbs ...

سلام عزیزم 

من با 2 تا مشاور صحبت کردم و خودم هم خیلی صبوری کردم تا نهایتا جواب گرفتم . کارهای زیادی کردم اول اینکه مجبورش نکردم دعواش نکردم .تو خونه با عروسکهاش( ببخشید پی پی بازی )میکردیم مثلا با خمیر بازی اونا پی پی میکردن توی دستشویی و ما ذوق می کردیم و کلی خوشحال میشدیم. توی دستشویی براش رنگ انگشتی گذاشته بودم نقاشی بکشه روی دیوار. پسر من فقط توی پوشک کارشو میکرد مشاور بهم گفت کم کم پوشکشو کوچیکتر کن و تبدیل به نوار یا پد کن .یهویی ازش نخواه بدون پوشک کارشو بکنه . 

بعدش براش جایزه تعیین کردم که یه روزی که خودش کارشو تو دستشویی انجام بده براش بگیرم این خیلی تاثیر داشت . 

و دیگه اینکه هر وقت پی پی داشت و خودش هم ناراحت بود از اینکه هنوز تو پوشک کارشو میکنه بهش میگفتم تو حتما یه روزی میتونی بری دستشویی و باهاش همدلی میکردم.