2733
2734
عنوان

کسی هست که امینو سنتز شده باشه و آب دور بچش کم شده باشه.؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4744 بازدید | 20 پست
مرسی یلدا جون. ولی من که تو بارداری بعدیم حاضر نیستم امنیوسنتز بشم. حالا یک سری تستهای غیر تهاجمی امده. تبلیغشو دیدم.ولی خیلی گرونه. با این حال اگر لازم به تست باشه. اون ازمایش غیر تهاجمی را ترجیح میدم.
سلام . منم آمینوسنتز کردم و درهفته 23 دخترم را از دست دادم از نظر روحی خیلی لطمه خوردم .اگه دوباره بارداربشم به امید خدا دیگه نمیرم آمینوسنتز . دخترم سالم بود اما مایع آمینوتیکم خیلی کم شد و ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام . منم آمینوسنتز کردم و درهفته 23 دخترم را از دست دادم از نظر روحی خیلی لطمه خوردم .اگه دوباره بارداربشم به امید خدا دیگه نمیرم آمینوسنتز . دخترم سالم بود اما مایع آمینوتیکم خیلی کم شد و ....
سلام شیوا جون. پس تو هم این مشکل را پیدا کردی. خیلی متاسفم. میدونم چه حالی داری.
البته من مطمئن نیستم به خاطر آمینیوسنتز این اتفاق افتاده باشه ولی به هر حال یک احتماله. من چند تا دکتر رفتم و خیلی آزمایش انجام دادم. هر کدوم یه چیز میگن.
پارازیت، آمینیوسنتز، ویروس، مشکلات کلیوی، فشار خون. اینا همه احتمالاتی هست که فکر نمیکنم هیچوقت از هیچکدوم مطمئن بشم.
2731