2733
2734

سلام وقتتون بخیر

بچه ها بگید چیکار کنم برادر شوهرم یه ماه قبل من نامزد کرده الان 3 ساله هم اونا هم ما نامزدیم ولی جاریم و برادر شوهرم به هم نزدیکن کلا نیم ساعت فاصله دارن باهم و هر روز همو میبینن اما من و شوهرم فاصلمون4 ساعته و هر ماه یه بار اونم یه روز همو میبینیم به برادر شوهرم چون بزرگتره میگیم عروسی کن نمیکنه من چیکار کنم خیلی اذیت میشم خب!😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه ربطی داره شما عروسی کنید شوهرت به خونواده ش بگه

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2731

برادر شوهر کوچیکم دیرتر از ما عقد کرد زود تر عروسی کرد.چه اشکالی داره

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

دم برادر هارو به هم دیگه گره زدن مگه؟ شما عروسیتون رو بگیرید چه ربطی به اونا داره 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن