2737
2734
سلام.دیروز از یکی از دوستام شنیدم که آمینیوسنتز یکی از دلایل کم شدن آب و به خشکی افتادن جنین هست. اتفاقی که برای خودم افتاد. لطف کنید اگر تجربه ای دارید یگید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 1 ماه پیش توی هفته 27 دخترمو از دست دادم. کاملا سالم بود. اب دورش خیلی کم شده بود. هنوز نمیدونم علت کم شدن اب چی بوده ولی خودم خیلی به امینوسنتز مشکوکم. گفتم لینجا بپرسم شاید جواب بگیرم.
2728
آمینوسنتز برای تشخیص احتمال ابتلای جنین به سندروم داون هستش برای من تو هفته 14 دکترم نوشت

اما بنده بسیار پررو تشریف داشتم یا شایدم ترسو نرفتم بجه ام هم سالم و سلامت به دنیا اودم

الانم 21 ماهشه
Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
2740
سلام دوستان
من هفته 17 آمونیوسنتز دادم ، بعدش دو روز کاملا" خوابیدم و روز اول 6لیتر آب و ماء الشعیر خورده بودم ...البته دکترم گفته بود 4 لیتر اگه بتونی بخور که من تا شب 6لیتر خوردم... تا می تونین آب و هندونه بخورین. خدا رو شکر من دو هفته بعدش هم رفتم سونو و مشکلی نداشت و آب بچه نرمال بود( حتی بیشتر از حد نرمال ) اگه دو هفته بعد از آمونیوسنتز مشکلی نداشته باشین مطمئن باشین که دیگه خطر رفع شده. آمونیوسنتز در ضمن اینکه ترسناکه ولی خیال آدمو کاملا" راحت می کنه اگه دکترتون نوشته باشه حتما" این کار رو بکنین. امیدتون به خدا باشه و فقط به خدا توکل کنین. انشاالله نی نی همه مامانها سالم و سلامت بدنیا بیاد و سالهای سال زیر سایه بابا و مامانش زندگی کنه.
فقط اینو هم در نظر بگیرین طول بارداری آب زیاد بخورین ، چایی کم بخورین ...الانم هندونه های خوشمزه اومده زیاد بخورین هم ویتامین داره / هم تهوع رو کم می کنه و از همه بهتر اینکه آب آمونیوتیک رو زیاد می کنه . بهترین آرزوها رو براتون دارم. مواظب نی نی های خوشگلتون باشین
خداوندا بابت فرشته قشنگی که برام دادی هزاران بار شکرت می کنم.
2706