2733
2739
عنوان

کمر درد و درد شکم در دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 158974 بازدید | 47 پست
  • سلام الان تو ماه هشتم بارداری ام که وقتی می‌شینم کمردرد میگیرم و وقتی هم که دراز میکشم به پهلو چپ کمرم خوب میشه ولی فشار زیادی به بچه میاد و درد کمی دارم و وقتی هم که راه میرم فشار زیادی به زیر دلم میاد. ممنون میشم کمکم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من خودم این سوال رو پرسیدم اما حالا بعد از 22 روز یه تجربه تلخ دارم من به خاطر این دردها پیش دک ...

سلام امیدوارم بعد گذشت این سالها الان در کنار نی نی تون شاد و سرحال باشید. الان چن سال از تاپیک شما گذشته و من الان که حالتی مثل شما دارم داشتم سرچ میکردم ک تاپیک شما رو دیدم . میخواستم ببینم شما فقط درد داشتید یا لکه بینی هم بود؟ و اینکه شما استراحت هم کردید و با این حال نی نی تون رو از دست دادید؟ 

و خدایی که به شدت کافیست😍
سلام امیدوارم بعد گذشت این سالها الان در کنار نی نی تون شاد و سرحال باشید. الان چن سال از تاپیک شما ...

سلام استاترجواب نداد،دوست عزیز میشه لطف کنی شماازشرایطت بگی منم شبیه همین حالتارودارم

2728
سلام استاترجواب نداد،دوست عزیز میشه لطف کنی شماازشرایطت بگی منم شبیه همین حالتارودارم

سلام عزیزم ، من زمان بارداریم درد زیاد داشتم، شکم درد و پهلودرد ، گاهی هم زیر شکمم تیر میکشید و کلا دلدرد داشتم ، طول سرویکسم ۳۳ بود ک سونوگرافی گفت خوبه و دکتر هم بهم گفت ک استراحت نسبی داسته باشم ، من خودم گاهی خوب استراحت میکردم و به پهلوی چپ دراز میکشیدم ولی بعصی وقتا هم جوگیر میشدم و کل خونه رو تمیز میکردم ولی نمیذاشتم خسته بشم، مسافرت هم اصلا نرفتم تو بارداریم، خلاصه فک نکنم کسی ب اندازه من دلدرد و پهلو درد کسیده باشه تو بارداریش (هر شب شیاف پروژسترون میزدم) ولی ماه ۸ ک دردادم بهتر شد شیاف هم دیگه مصرف نکردم و خداروشکر بچم هفته ۳۸ طبیعی بدنیا اومد الانم هم ۵ ماه و نیمه است. امیدوارم کامل توصیح داده باشم 😘

در ضمن من لکه بینی نداشتم اصلا فقط درد داشتم . امیدوارم شما هم نی نی تون بسلامتی بدنیا بیاد

در ضمن من لکه بینی نداشتم اصلا فقط درد داشتم . امیدوارم شما هم نی نی تون بسلامتی بدنیا بیاد

خدا روشکرنینیت بغلته عزیزم ،من امروز صبح سقط کردم متاسفانه😭😭😭 تااخرین لحظه هم تپش قلب داشت،خیلی برام ناخوشایند بود ایشالله سرهیشکی نیاد

خدا روشکرنینیت بغلته عزیزم ،من امروز صبح سقط کردم متاسفانه😭😭😭 تااخرین لحظه هم تپش قلب داشت،خیلی ب ...

خیلی ناراحت شدم ... ممنون عزیزمم .ان شالله که بزودی باردار میشی عزیزم 

2740
خدا روشکرنینیت بغلته عزیزم ،من امروز صبح سقط کردم متاسفانه😭😭😭 تااخرین لحظه هم تپش قلب داشت،خیلی ب ...

سقط برای خیلیا پیش میاد نگران نباش روحیتو حفظ کن ان شالله بزودی بچه دار میشی

سقط برای خیلیا پیش میاد نگران نباش روحیتو حفظ کن ان شالله بزودی بچه دار میشی

ممنون عزیز دلم،خودم دیدمش خیلی مظلوم بود هیچوقت صورتش یادم نمیره،همش میگم کاش یه بوسش میکردم،ازدیروزدلم براش تنگ شده😔

ممنون عزیز دلم،خودم دیدمش خیلی مظلوم بود هیچوقت صورتش یادم نمیره،همش میگم کاش یه بوسش میکردم،ازدیروز ...

عزیزممم ان شالله که خدا دلتو با یه نی نی دیگا به بزودی شاد کنه😘😗

سلام عزیزم ، من زمان بارداریم درد زیاد داشتم، شکم درد و پهلودرد ، گاهی هم زیر شکمم تیر میکشید و کلا ...

سلام عزیزم منم هفته دوازده یکم لک دیدم دکتر شیاف داد دیشب تموم شد امروز خیلی درد پهلو دارم سمت چپ مخصوصا. زیر شکمم سمت چپ از پشتم درد میکنه یعنی شیاف و باید ادامه بدم؟ مثل درد پریودی نیس یه درد مبهمه 

[QUOTE=101866423]سلام عزیزم منم هفته دوازده یکم لک دیدم دکتر شیاف داد دیشب تموم شد امروز خیلی درد پهلو دارم 

سلام عزیزم تا زمانی ک دکتر میگه شیاف رو ادامه بدید ، 

سلام من خودم این سوال رو پرسیدم اما حالا بعد از 22 روز یه تجربه تلخ دارم من به خاطر این دردها پیش دک ...

ممنونم که اومدی وگفتی خدا خیرت بده فردا باید برم دکتر

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
2706