2737
2739
عنوان

کنکور اردیبهشت

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 35 پست

بابا ب حرفا اهمیت نده 

کارنامه ها بیاد نصف ملت منفی زدن

بیشتر کسایی ک میگن اسون بوده چون نخونده بودن و سوالا براشون اشنا بوده میگن اسونه وگرنه چیزی نزدن 

زیستش فقط نرمال بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم شما قبل از جمع بندی هم درصداتون همین بود؟ اخه من جمع بندی نکردم درصدام پایین بود

درصد های کنکورهای که خونه میزدم خیلی بالاتر بود

ولی قلم چی مثل این بود 

2742
دندون میخوام🥰 آره باید بخونم وگرنه از استرس میمیرم

خوندنو ک بخون دست از تلاش برندار ولی این درصدا خیلی خوبه

اگه میگم بخون واسه اینه ک اطرافیانم همه میگن راضی بودن از درصداشون حس میکنم رقابت بالاس

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی:)میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم

من‌نمیدونم ی مشت آدمی که هیچی درس نخوندن چرا نظر میدن عزیزم‌کجا آسون بود مگه باید از دانش آموز پرسید شما از کسی بپرس ک بلده تحلیل کنه زیست سوال ها جدید بود و ته تهش ۶۰ درصد شیمی سخت بوده که حتا ۱۴ درصد هم خوب بوده براش ریاضی متوسط بوده در حد ۳۰ تا ۴۰ اوکی بوده زمین هم سخت نبوده متوسط بوده .فیزیک هم از ۴۵ تا ۵۵ اوکی باده

#انسانیت
2740
میگم شما قبل از جمع بندی هم درصداتون همین بود؟ اخه من جمع بندی نکردم درصدام پایین بود

جمع بندی حتی مهمتر از مطالعه در طول سال هست

ممکنه در طول سال عالی بخونی ولی با جمع بندی بد خراب کنی

چجوری میخوندی؟ روزی چند ساعت؟ فیلمم میدیدی؟ 

ساعت مطالعه هرکس بستگی به خودش داره یکی با ساعت مطالعه کم نتیجه میگیره (تقریبا ۸تا۹ساعت)

یکی مثل من ۱۲ ساعت مطالعه داشته بازم کنکور باب میلش نبوده

فیلم خیلی نگاه نمیکردم فقط برای ریاضی اونم زیاد وقت نمیذاشتم 

2706