2737
2739
عنوان

بنظرتون مثبته؟؟

374 بازدید | 24 پست

پونزده روز پیش امپول hcg زد

سه روز قبل بی بی چک زدم منفی بود

امشب زدم اولش تو دستشویی منفی بود

یه ربع بیست دقیقه بعد رفتم دیدم اینجوری شده

بنظرتون درسته یا کاذبه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فردا صبح دوباره تکرار کن مطمئن بشی

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2738

مثبته عزیزم 

یه سوال من همیشه سوم برج میشدم امکان نداشت جلو بندازم 

اما الان لک دیدم لک قهوه ای یعنی پریود شدم ؟؟

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 

امیدوارم مثبت باشه برات

اما اگه بعد از 5 دقیقه بوده دل نبند چون من خیلی پر رنگ تر از این دیدم و اذیت شدم 

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

ان شاالله که باردار باشی عزیزم صبح تکرار کن دوباره

بهشم فکرنکن استرس اصلا خوب نیست

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
مثبته عزیزم  یه سوال من همیشه سوم برج میشدم امکان نداشت جلو بندازم  اما الان لک دیدم لک ...

اقدامی؟

2706