2733
2734
عنوان

چطور این گاز تمیز میشه؟

911 بازدید | 48 پست

سلام

اگر کسی میدونه بگه چطور صفحه ی این گازو تمیز کنم؟امیدوارم در عکس مشخص باشه

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

سابیده شدی رفت😩

ریکلروبریز روش باسیم ظرفشویی بسابش

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جوش شیرین و سرکه سفید رو باهم مخلوط کن بعد اسپری کن خیلی تمیز میشه

جدی خودت امتحان کردی ..من فقط تو اینستا دیدم که تمیز میشه تو وافعیت تاثیری نداشته. اگرم داشته انقدر قوی نبوده.

من فقط شیرالات رو با سرکه سفید میشورم و واقعا برق میوفته. ( چون فقط جرم ابه و چربی نداره)

2740
جدی خودت امتحان کردی ..من فقط تو اینستا دیدم که تمیز میشه تو وافعیت تاثیری نداشته. اگرم داشته انقدر ...

خودم ک نه چون من مجردم ولی مامانم اره

واقعا برق میوفته

روی گاز رو میزی ک جواب داده یعنی شیشه رو ک خیلی خوب تمیز میکنه حالا نمیدونم اینم باهاش تمیز بشه یانه

سرکه وجوش شیرین وابجوش بریز روش بزاربمونه باتاید یکم اسیدداره ولی

عزیزم سرکه و جوش شیرین که میریزم با تاید و بی تاید امتحان کردم بدتر لک سفیدی میزاره...یعنی جز این لکهای خودش لک سفیدی هم اضاف میشه🙁

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

جرم گیر گلرنگ عالیه بخر با اون تمیز کن

پسرایی که میگن هیچی بدتر از گل خوردن دیقه نود نیست ....                                                              تا حالا دو دیقه مونده به افطار پریود شدین؟😕😂😂😂😂
خودم ک نه چون من مجردم ولی مامانم اره واقعا برق میوفته  روی گاز رو میزی ک جواب داده یعنی شیشه ...

گاز صفحه شیشه فرق میکنه....

رو این صفحه لک سفید بجا میزاره که باید اونو تمیز کنم بعدش😅

2706