2752
2734

تامین اجتماعی خویش فرما ماهی ۵۵۰

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
اگه بیمه نداشته باشی واسه زایمان طبیعی باید یک میلیون و پونصد هزار تومن بدی ولی با بیمه سی تومن بیم ...

کدوم بیمارستان من تو بیمارستان نیمه دولتی رفتم سزارین ۱۸۰۰ میگفت طبیعی گرونتره ی عمل دیگه داشتم رفتم ببمارستان دولتی اصلا بیمه سلامت ایرانیان قبول نداشتن میگفت برو خصوصی چون هزینش با خصوصی یکی در میاد منم رفتم خصوصی

کدوم بیمارستان من تو بیمارستان نیمه دولتی رفتم سزارین ۱۸۰۰ میگفت طبیعی گرونتره ی عمل دیگه داشتم رفتم ...

بیمارستان دولتی بود

زایمان طبیعی بدون بیمه یک میلیون و پونصد...با بیمه 30 تومن

همه جا اینطور شده

خوشبحالت من ک طبیعی بودم ولی چون ضربان قلبش یه خط صاف شده بودمجبوری سزارینم کردن خودم راضی نبودم الا ...

اشکالی نداره.همین که نی نیت سلامته جای شکرش باقیه

ان شاالله خودتم زودتر بهتر شی

بیمارستان دولتی بود زایمان طبیعی بدون بیمه یک میلیون و پونصد...با بیمه 30 تومن همه جا اینطور شده

سلام

دوست عزیز بیمه سلامت ایرانیان همون که حدود ۳۰۰ سالیانه میگیرند، کجا زایمان میشه ۳۰ تومن؟ منظورتون بیمارستان دولتیه ؟

خصوصی ها پوشش نمیدن؟

زمان انتظارهم داره؟

آزمایشات و سونو هم پوشش میدن؟

از کجا بپرسم؟

2706