2733
2734
عنوان

اونایی که دوتابچه دارن.و رفت وامد ندارن باکسی

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 30 پست
اگه هرروزپارک میبرید وکلاس ومهدم میرن اصلا دغدغه برای بچه هات نداشته باش چون اونها بایدمهارت یادبگیر ...

درسته منم حس تنهایی رو خیلی دارم.و هروقت خواستم باشگاه برم نشده چون بچه هارو کی نگه داره

شکرت خداجون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجایی؟بیا پیش،من وبچه هام ماهم غریبیم هیچکی رو نداریم

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2731
درسته منم حس تنهایی رو خیلی دارم.و هروقت خواستم باشگاه برم نشده چون بچه هارو کی نگه داره

منم مثل خودتم شش ساله هیچ تفریحی برای خودم نداشتم پسرمم که دنیااومد ودوتاشدن برای خودشون بهتر وسخت ترشد برامن. البته مهم نیست وخداروشکر میکنم. مثل شمارفت وامدمم کمه . چون پدرومادرم فوت شدن . وندارمشون متاسفانه. برادرهام که سال تاماه خبری ازشون نمیشه. خونه خواهرمم بخوام برم طبقه پایینش سیرمون میکنه ازرفتن میگه صدا میاد البته میگرن داره طرف خواهرمم گفته بیا طبقه هامون  روجابجا کنیم کلا بهونه گیره... خواهرشوهرامنم دورن. خونه جاریمم دوسه ماه یکبارمیریم ومیان. خونه پدرشوهرمم که اصلا اخلاق نداره سالی دوسه بار اما یوقتا بامادرشوهرم هماهنگ میکنم میریم پارکی مسجدی... بچه ها باهم بازی میکنن. کلاس میبرمشون و... دخترمم امسال کلاس اولیه پسرمم دوسال دیگه میره پیش دبستانی... منم چشم میزنم این دوسال بگذره یه نصف روز یه کلاسی چیزی برم... 

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند....!!!!
کلامیخوام بدونم کسی باشرایط من چطورمشکلش رو حل کرده؟؟؟؟

من احتمال زیادمیدم بچه هات مشکل اداب معاشرت ندارن چون هر روز هم پارک میبریش هم کلاس وهم مهد. مطمینا بچه تواجتماعه واین فکرت فقط نگرانیه. بیشترمشکل تنهایی خودمونه که اونم برن مدرسه حل میشه ومیتونی نصف روز برای خودت برنامه بچینی... موفق باشی

فقط دنبال راهکارم بصورت جدی که این دوسالی رو روحیه مو حفظ کنم......خیلی تلاش کردم نشده.....هرراهی رفتم.....نشد ....مشکل خاصی ندارم اما حس میکنم مودم پایینه و تو زندگی باانرزی نیستم....چون با ادم ها صحبت نمیکنم.فقط منم و بچه هام....

شکرت خداجون
2740
من احتمال زیادمیدم بچه هات مشکل اداب معاشرت ندارن چون هر روز هم پارک میبریش هم کلاس وهم مهد. مطمینا ...

درسته من مشکل خودمو دارم به بچه هام ربط میدم....

شکرت خداجون
فاطمه جان چ جالب منم دخترم اوله پسرمم چهارسالشه دوسال دیگه میره پیش.منم امیدوارم اون موقع یخورده بیش ...

عزیزم😍 خداحفظشون کنه عاقبت بخیر بشن.... انشاالله... میگذره خیلی زود... 

فقط دنبال راهکارم بصورت جدی که این دوسالی رو روحیه مو حفظ کنم......خیلی تلاش کردم نشده.....هرراهی رف ...

منم مثل خودتم اتفاقا کم حرف وساکتم هستم وتمام وقتم بابچه هام پرمیشه... دست تنهام... باورکن میگذره این روزها....خیلی زود....

اوهوم👍👍👍 چندتا کتاب انرژی مثبت  دانلود کن بخون. خیلی عالیه...

من هم مثل خودتم درونگرا  و حسابی اهل کتاب...کلی هم کتاب خودیاری میخونم.و وقتی میخوام عمل کنم نمیشه چون معمولا میگن روابطتون رو گسترش بدید اما کدوم روابط

شکرت خداجون
2706