2733
2734

سلام خوبید دوستان؟من دوتابچه دارم و کلا اهل رفت اومد نیستیم.هم حس میکنم دارم برای بچه هام کم میزارم.چون هرده روز یبار اید بریم خونه کسی.بنظرتون طبیعیه؟بتغث نمیشه بچه هام اداب معاشرت یادنگیرن؟نگرانشونم.ممنونم

شکرت خداجون

گاهی باخودم میگم ممکنه طبیعی باشه.....چون الان  زندگی ها اپارتمان نشینی شده رفت اومدها هم کم شده.اما وقتی به روحیه خودم نگاه میکنم حس میکنم زندگی یکنواخت شده برامون.خونه مامانم و مادرشوهرمم هم نمیریم.مامانم دوره.مادرشوهرمم هرده روز  چندساعت میریم.راهکاری به ذهنم نمیرسه واقعا

شکرت خداجون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خيلي بين بچه اي اي كه رفت و آمد زياد داره با افراد مختلف، با بچه اي كه رفت و آمدش محدوده فرق هست. هر چي هم بزرگتر بشن بدتر ميشه. سعي كن اگه فاميل نداري يا خوشت نمياد دوست پيدا كن با دوستات رفت و آمد كن

واینکه این تنهایی مون باعث ده خیلی برای بچه هام انرزی بزارم  و خودمم فرسوده شدم.تازه امروز دخترم میگفت حس میکنم دوستم نداری.گفتم من که بیست وچهارساعت باهاتونم میگه نه بایدبیشتر باهامون باشی و بازی کنی....واقعابچه های من بدون عمه خاله مادربزرگ پدربزرگ هستن....یعنی دارن ولی راه دوریم...و همسرمم سرش شلوغه همیشه من کم اوردم واقعا....

شکرت خداجون
پارک که هرموقع میریم یه عده با دوستای خودشون اومدن.و من محاله با کسی بتونم سرصحبت بازکنم.چون همه باد ...

تو.پارک آدم نمی تونه دوست پیدا کنه، آخه تایمش کمه، بچه تو.پارک بازی میتونه کنه ولی بازم مهارتهای اجتماعی رو نمی تونه باید و شاید یاد بگیره

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
پسرمم مهمدمیره و دخترم هم کلاس تابستونی.ولی خیلی تنهاییم یا حس تنهایی میکنم.

اگه هرروزپارک میبرید وکلاس ومهدم میرن اصلا دغدغه برای بچه هات نداشته باش چون اونها بایدمهارت یادبگیرن کنار دوستاشون و وقتشون باهم سن وسال هاشون بگذره که میگذره... شماخودت بیشتر بنظرم احساس تنهایی میکنی که میتونی بری کلاس ورزشی چیزی ثبت نام کنی سه روزدرهفته بری براروحیت خیلی خوبه...

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند....!!!!
خيلي بين بچه اي اي كه رفت و آمد زياد داره با افراد مختلف، با بچه اي كه رفت و آمدش محدوده فرق هست. هر ...

اره حرف منم همینه.....حس میکنم بچه هام مثل ادم ندیده ها رفتارمیکنن مخصوصا وقتی بعدچندماه خونمون مهمون میاد

شکرت خداجون