2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من اسمشون رو هم نشنیده بودم تا حالا ولی دکتر منم خیلی خیلی خوب و عالی دکتر راحیل کیا تو برج ارم چهارراه طالقانی دکتر زهره دولتی تو بلوار جمهوری هم دکتر خوبیه ولی خیلی مطبش شلوغه و چند نفر رو با هم میبینه
سلام خانوما هم میتونین سفارش بدین براتون بفرستم ویا اگرهم خواستین میتونین بیاین از نزدیک خرید کنین همه اجناس نو هستند نبودم بهم اس ام اس بزنین09194250049
فرش .اغوشی نو . لباس نو .خورده ریز .عروسک . ال سی دی و چمدان و......
http://hedieh4.blogfa.com/

2740
سلام دوستان. کسی دکتر ژیلا یاوری رو تو کرج میشناسه؟ کسی میدونه کارش چطوره؟ برای بارداری نمیخوام. من مشکل اندومتریاز دارم یه جراح داخلی که 10 روز پیش آپاندیسم رو پیشش جراحی کردمببهم گفت واسه این مشکل دوتا راه داری یا اینکه باردار بشی یا به مدت 2 سال قرص LD بخوری. من هیچکدوم لز این راهها رو نمیخوام. میخوام برم پیش یه متخصص خیلی عالی که هم با حوصله باشه هم خوش اخلاق. میشه لطفاً راهنماییم کنید.
سلام خانوما. کسی دکتر ژیلا یاوری رو تو کرج میشناسه؟ کسی میدونه کارش چطوره؟ برای بارداری نمیخوام. من مشکل اندومتریاز دارم یه جراح داخلی که 10 روز پیش آپاندیسم رو پیشش جراحی کردمببهم گفت واسه این مشکل دوتا راه داری یا اینکه باردار بشی یا به مدت 2 سال قرص LD بخوری. من هیچکدوم لز این راهها رو نمیخوام. میخوام برم پیش یه متخصص خیلی عالی که هم با حوصله باشه هم خوش اخلاق. میشه لطفاً راهنماییم کنید.
بچه ها دکتر اکرم هاشمی آشتیانیو خیلی تعریف شنیدم اما فقط باردار میبینه دیر هم نوبت میده مطبشم شلوغه ولی خیلی تعریف شنیدم ازش. من سال بعد قراره اقدام کنم. دکتر یاسمین رودنشینو کسی اطلاعی داره دربارش من یه جلسه رفتم پیشش ، خوبیش این بود سریع پاپ اسمیر نوشتو فرز بود اخلاقشم دوست داشتم ولی نمیدونم باز پیشش برم یا ن . چون عفونتم خوب نشد
خداجونم ممنونم <3 <3
خانمای کرجی ک مایل بودین بیاین اینجا بیشتر صحبت کنیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1496831&T=%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3_%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C_%DA%A9%D8%B1%D8%AC%DB%8C_%D8%A8%DB%8C%D8%A7%DB%8C%D9%86_%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7_%D8%A8%D8%B4%DB%8C%D9%85%D9%88_%D8%B5%D8%AD%D8%A8%D8%AA_%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85_&PageNumber=1
خداجونم ممنونم <3 <3
2706