2737
2734
عنوان

آیا شما هم .......

355 بازدید | 9 پست
من فرزند 14.5 ماهم رو کم کم شیر خوردنشو کم کردم و و فقط شبها تو خواب 1بار یهش شیر میدادم از 1ماه قبل شروع کردم. الانم هم که 2روزه شبها فقط 1بار بهش تو شیشه شیر میدم و رسما شیر منو دیگه نمی خوره اذیت نشدم خودش هم اذیت نشد. ولی دلم واس لحظه های شیر خوردنش تنگ شده طوریکه دیشب تا صبح از غصه بیدار بودم و گریه می کردم و با چشمای گریون رفتم محل کارم. دیروز نتونستم تحمل کنم و 1بار و کمی باز بهش شیر دادم طفلک بازم هیچی نگفت.
می خواستم ببینم این حس رو فقط من دارم یا طبیعی هست و شماهایی که از شیر گرفتید اینطور بودید؟ چقدر طول کشید تا عادت کردید؟ تشکر
عزیزم روش از شیر گرفتنت درست بود کاملا ولی نبیاد دوباره بهش شیر بدی اینطوری بچه نمیفهمه نباید بخوره
من 1سال و 9 ماهگی گرفتم همین طور کم کم ازش گرفتم ولی انقدر موقع شیر خوردن اذیتم میکرد که راحت شدم ولی از شیر گرفتمش
خودت رو کنترل کن و دیگه بهش نده
هنوز 6 ماه فرصت داره برای خودرن شیر مادر
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من الان 1ساله دخترمو از شیر گرفتم. خودم بعضی وقتا اینقدر دلم تنگ میشه واسه شیر خوردنش که اونطوری ملوس قلپ قلپ شیر می خوردو توی چشمام زل میزد ولی چه میشه کردواسه هر دو تون بهتره
پدرم با صدای دلنشین قلبت زنده ام بمان وبدان که دوستت دارم
باب جان من از همین الان دلم تنگ شده نمی دونم چیکار کنم اخه شیر مادر تو این سن واس بچه دیگه ارزش غذایی نداره و فقط وابستگی بیشتر ایجاد میکنه واس همین خواستم از شیر بگیرمش
2738
کار خوبی کردی چون سنش کمه کمتر اذیتت کرد
ولی دیگه خودت رو کنترل کن
من شیر خوردنش رو دوست داشتم ولی تا وقتی خیلی کوچیک بود بعدش موقع شیر خوردن خیلی لگد میزد و موهام رو می کشید واقعا عذاب بود شیر دادن بهش واسه همین اصلا خودم ناراحت نبودم
خاطره جون مرسی از راهنمایت ولی فرزند من زمان شیر اروم بود و کاری نمی کرد واس همین دلتنگشم بد جور حالم بده.
از امشب هم می خوام اون 1بار شیر شیشه رو ندم چون قطعا واس دندون هاش مضره.
شما هم همچین برنامه ای داشتید یا خیر؟