2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
[QUOTE=91552071]بد نيست الان فكر كنم ارديبهشت باشه برا نازايي هست ؟[/ من برا سرکلاژ میخوام برم

من قديما حسابدار بيمارستان بودم باهاش مريضاش ٥٪/٥٠ بودن مثلا سزارين برا خواهر من خوب نبود بد جور عفوني شد بازم بپرس دكتراي وبي شيراز دارهه 

مهربان باشیم

سلام عزیزم ببخشید اگه وقت کردی یه توضیح مختصر میدی که چیکار کردی باردار شدی؟دیدم حتی دو تا سقطم داشتی من اصلا حتی باردار نمیشم که بخواد سقطم بشه 

منم شیرازم میرم پیش مریم شاکر

شوهرم سالمه خودم پلی کیستیک خفیفم تیروییدم سالمه لوله هامم بازه هر ماهم تخمک خوب دارم ولی نمیشه

اگه میتونین راهنماییم کنین لطفا دریغ نکنین یه سال و نیمه منتظرم

سلام عزیزم ببخشید اگه وقت کردی یه توضیح مختصر میدی که چیکار کردی باردار شدی؟دیدم حتی دو تا سقطم داشت ...

سلام عزیزم منم پلی کیستیکم ،بعداز اخرین سقطم دوماه بود که اول پریودی تا اخرش یه قاشق چایخوری زنجبیل و یع قاشق دیگه دارچین میریختم داخل یه لیوان ابجوش و دم میکشید میخوردم،سعی میکردم توی پریودی سردیجات هم نخورم ،توی اون دوماه پریودم منظم شد و ماه سوم در کنار زنجبیل و دارچین از سوم تا هفتم پریودی هم لتروزول خوردم،که باردار شدم امیدوارم این چیزایی که گفتم برای شما هم جواب بده

اللهم عجل لولیک الفرج
2706