2733
2734
سلام  من رفتم سونو و مقدار مایع ۱۱ و وزن جنین هم زیاد شده بود و فعلا میتونم بارداری رو ادامه ...

عزیزم منم هفته ۳۰ مایع دور جنینم ۱۳ بود بعد ۱۰ روز شده ۹.۵

دکترم گفته فعلا محدوده نرماله

اما نگرانم چیکار کنم شما چیکار کردی 

خدایا شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما منم هفته 33 رفتم سونو وگفت میزان مایع امونیاک حداقل نرمال و9سانت زده مایعات زیاد میخورم ولی استرس رهام نمیکنه مرسی ازین تاپیک که خیلی راهنماییم کرد

آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
خانما منم هفته 33 رفتم سونو وگفت میزان مایع امونیاک حداقل نرمال و9سانت زده مایعات زیاد میخورم و ...

سوین جون الان چطوری؟

زایمان کردی؟

منم هفته ۳۲ میزان مایع ۹ بود دکتر استراحت داده با آب زیاد

خیلی نگرانم

2731
سوین جون الان چطوری؟ زایمان کردی؟ منم هفته ۳۲ میزان مایع ۹ بود دکتر استراحت داده با آب زیاد خی ...

عزیزم 12 مرداد برام وقت سزارین زده

شکر خوبم سعی میکنم آب زیاد بخورم

انشالله بسلامت زایمان کنیم

آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
عزیزم 12 مرداد برام وقت سزارین زده شکر خوبم سعی میکنم آب زیاد بخورم انشالله بسلامت زایمان کنیم

عزيزم منم هفته ٢٩ مقدار مايع رو زده ١١ در حاليكه سه هفته پيش ١٤ بود به سونوگرافيست گفتم گفت كليه هاي جنين ادارار داره اگه خالي كنه بيشتر ميشه و اينكه بچم از سفاليك برگشته بريچ شده گفت مطمئن باش مقدار آب نرمال بوده كه چرخيده ولي من بازم نگرانم

عزيزم منم هفته ٢٩ مقدار مايع رو زده ١١ در حاليكه سه هفته پيش ١٤ بود به سونوگرافيست گفتم گفت كليه هاي ...

سلام منم آب دور جنینم تو هفته ۳۰مقدارش ۸بود دکترم گفت زیر هشت بده ولی کاری برام نکرده چیکار کنم میترسم

سلام منم آب دور جنینم تو هفته ۳۰مقدارش ۸بود دکترم گفت زیر هشت بده ولی کاری برام نکرده چیکار کنم میتر ...

به نظر من اگه براتون مقدوره يه هفته ديگه بازم برين چكاپ يا حداقل با پزشكتون در مورد نگرانيتون صحبت كنين مايعات فراوون بخور حواستم به حركتش جمع كن انشاالله به وقتش زايمان راحتي داشته باشين

2738