2737
2739
عنوان

گول زدن شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1309 بازدید | 68 پست
ببین اون حق نداره نزاره، ولی گاهی برای پیش نیومدن مشکلای بزرگ باید کوتاه بیای ولی ب نظرم اول ببین ت ...

اصلا به حرفام گوش نمیده میگم بزا مثل قبل منو دخترمون بریم تو نیا میگه رفتید دیگه بر نگردید 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا مقصر اونا بودن بیشتر یا شوهرت

مقصر من بودم که قهر کردم پاشدم رفتم خونه بابام

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
مقصر من بودم که قهر کردم پاشدم رفتم خونه بابام

اخ اخ

خیلی کار اشتباهی کردی دختر

الان فک میکنه اونا مقصر بودن ک تورو راه دادن و نفرستادن بری سر زندگیت

الانم پشتش باش

شرایط خونه رو خوب کن و باهاش مهربون باش

قلقشو دست بگیر 

بهش احترام بزار

هندونه زیر بغلش بزار ب فول معروف

کم کم نرم میشه

مردا با زبون زود گول میخورن

با این اخلاق همسرت اگ بری و بفهمه رفتی بعید نیست کلا طلاقت بده یا سخت گیرترشه

خدایاشکرت❤️
2728
اخ اخ خیلی کار اشتباهی کردی دختر الان فک میکنه اونا مقصر بودن ک تورو راه دادن و نفرستادن بری سر زن ...

به خدا کم اوردم دیگه هر کار میکنم صبوری میکنم اصلا یه ذره هم ارومتر نشده مثل روز اول حرف رفتن یا اومدنشونو میزنم دیوونه میشه 

چند سالتونه هرکدوم چند وقته ازدواج کردید کتک ردت رفتی قهر یا خیانت

من ۷۴ هستم اون ۶۳ نزدیک ده ساله ازدواج کردیم دستش هرزه عموم اسرار کرد مدتی برم سر عقل بیاد منم عقلمو دادم دست اینا عواقبشو نمیدونستم 

2740
این چه شوهریه هم خودت و میزنه هم خانوادت و😐خیلی پرورش کردین دیگ حرمتا شکسته من بودم تفم نمیداختم صو ...

اره همه حرمتا بینشون شکسته شده فکر نمیکنم دیگه هیچ وقت رابطه اشون درست شه 

من ۷۴ هستم اون ۶۳ نزدیک ده ساله ازدواج کردیم دستش هرزه عموم اسرار کرد مدتی برم سر عقل بیاد منم عقلمو ...

کاش نمیرفتی

الانم باهاش حرف بزن

خر مردی قلق داره

ببین اخلاق این مدل مردا اینجوره ک فقط باید بهش احترام بزاری و هی ازش تعریف کنی

هی بهش حق بدب

نزار کار ب عصبانیت بکشه

ک دستش هرز بره

نزار کارد ب استخونش برسه

سریع آرومش کن تا قبل عصبانیت

خدایاشکرت❤️
کاش نمیرفتی الانم باهاش حرف بزن خر مردی قلق داره ببین اخلاق این مدل مردا اینجوره ک فقط باید بهش ...

دلم تنگه احساس افسردگی میکنم به خدا منم دیگه حوصله امو از دست دادم چقدر ناز بکشم اخه فقط جوری رفتار میکنم جنگ راه نیافته دخترم بترسه

کم کم ک خوب شی باهاش اجازه میده بری

انشاالله توکل به خدا

دلم تنگه احساس افسردگی میکنم به خدا منم دیگه حوصله امو از دست دادم چقدر ناز بکشم اخه فقط جوری رفتار ...

اره گناه داره بچت

بگو مامانت تنها بیاد سربزنه بهت

وقتایی ک نیست بیاد

یا مامانت حرف بزنه باهاش

خدایاشکرت❤️
2706