2737
2734
عنوان

شیشه گرفتن پسرم

317 بازدید | 8 پست
پسرم 3 ماهشه تا حالا براش شیر تو شیشه می ذاشتم و می رفتم بیرون می خورد و مشکلی نداشتم.یکم سخت شیشه رو می گرفت ولی بالاخره می خورد شیر رو.الان یه هفته است که هر کاری می کنم یشه نمی گیره.وزن هم خوب نگرفته و دکتر گفته 2 وعده شیر خشک هم بده.جکار کنم شیشه بگیره؟باسرنگ بهش دادم می خوره اول خیال کردم از شیر خشک بدش می آد ولی با شیشه مشکل داره
فقط باید مدام بهش بدی تا بالاخره بگیره
من به دخترم از اول شیشه دادم ولی بعد از یه ماهگی یه کم تنبلی کردم دیگه نگرفت الان که تو 11 ماهگیه دوباره دارره می گیره روزی 2 بار بهش شیر پاستوریزه می دم
هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
پسر من هم الان چند روز است که همین که شیشه شیر را می بینی عق می زنه .با قاشق می دم میخوره ،شیشه و شیرش را هم عوض کردم ،شیرینش کردم فایده نداده نمی دانم چکار کنم؟؟؟؟؟
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه نگیره دیگه نمی تونم جم بخرم.می ذاشتم پیش مامانم و جایی که می خواستم می رفتم ولی الان دیگه نمی خوره.
خودم هم مریض شدم و دکتر کلی پرهیز بهم داده که چربی شیرم کم شده.به خاطر اون می خوام شیر خشک بهش بدم یکم تا مریضیم بر طرف بشه و غذا خور بشه
2731
دختر منم همینه. تا 3 ماهگی میخورد. بعد یه چند روزی که شیشه ندادم بعدش دیگه نگرفت! الانم که 5 ماهشه نمیگیره که نمیگیره. هرروز باهاش کلنجار میرم ولی دریغ از یه قطره! دکترش گفت مجبور شدی با قاشق بهش بده
2740