2733
2734
عنوان

دفمو شکوند

330 بازدید | 18 پست

دو روز پیش بحثمون شد وسط دعوا پای خانوادمو داداشامو کشید وسط منم پای خونوادشو کشیدم وسط قاطی کرد رفت دفمو برداشت گفت نمیزارم دیگه بری کلاس داشت میبرد تو ماشینش ازش گرفتم دوباره گرفتش و هی داد و بیداد میکرد منم دوتا بچه ها مو بردم تو اتاق درم بستم دیدم یه صدایی میاد به بهونه چیزی برداشتن رفتم تو هال دیدم بله دفمو هم پاره کرده هم شکونده چوبشو. آخرای اسفند پارسال خریده بودمش ۴۰۰ تومن پولش شده بود از پولای بچه م برداشتم که چشم روشنی فامیلام آورده بودن. دلم آتیش گرفت از کارش. کلا نمیخواست کلاس برم چدن استادم مرد بود هی بهونه میاورد آخرین بار گفت این ترمم برو ولی ترم دیگه رو ثبت نام نکن تا استاد خانوم بیارن. بهونه افتاد دستش کلا شکوندش. 

😔😔😔

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

مردا دوس ندارن زنشون پيشرفت كنن و يه هنري بالاتر از اونا بلد باشن ، مرده شور خونوادشونو ببره كه فقط پرستش ميكنن ننه و خواهراشونو ، منم چند سال پيش ميرفتم سنتور هي نق زد نق زد بچه رو بهونه كرد نصف كاره رها كردم كينه مونده ازش تو دلم

مردا دوس ندارن زنشون پيشرفت كنن و يه هنري بالاتر از اونا بلد باشن ، مرده شور خونوادشونو ببره كه فقط ...

نه والا همشون اینطور نیستن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
کلاس دف میری    

اره تازه شروع کرده بودم. خودش فروشنده اورده مغازش مطلقه ست ۱۹ سالشه با چه وضعی میاد اونجا هرچی گفتم اینو عوضش کن نکرد. حالا به من گیر داده بود استادت چرا مرده

خب حالا برو یه گرونتر و بهترشو بخر تا حساب کار دستش بیاد

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2706