2737
2734

سلام 

من برای سونوی ان تی رفتم مرکز سونوگرافی صدرا  این کارو کردن و بهم جنسیت نی نی هم گفتن به نظرتون تعیین جنسیتش درسته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رفتم

هم خودم و هم خواهرم

كارشون عاليه فلوشيپ باردارى از امريكا دارن

من جاى ديگه رفته بودم بهم گفته بودن مغز بچم مشكل داره

ولى دكتر رضوانى زاده گفت هيچ مشكلى نداره

الان بچم بدنيا اومده و صحيح و سالمه در صورتى كه به من گفته بودن جاى ديگه بايد سقط بشه بچه

هميشه دعاى خيرم بدرقه راهشون هست 

2731

سلام من یکی از دوستام رفته بود صدرا پیش دکتر رضوانی زاده تا جنسیت رو بهش بگه......همون زمان احتمالش رو گفت ولی گفت فعلا کوچیکه قطعی نیست ولی احتمالا دختره ، بعد توی غربالگری دومش رفته بود گفت قطعیه و همون مرحله اول هم درست بوده.....

کارشون خیلی خوبه ، قشنگ وقت میزارن برای هر نفر

من رفتم

بينظيره

منو دكترم گفته بود برو موسسه صدرا قبلش يه دكتر پيرى منو ويزيت كرده بود و گفت بچه قلب نداره و بايد سقط بشه 

من گريه كنان رفتم پيش دكتر رضوانى زاده و ايشون گفتن بچه خوبه قلبشم خوبه و ميزنه و هر چيزى كه بچه تو اين سن بايد داشته باشه داره و سالم و مشكلى نيست 

بنظرم بينظيره كارشون چون هم فلوشيپ از امريكا دارن و هم دستگاهشون خيلى عاليه و يه مانيتورم جلوى مريض دارن كه تو خودت ميتونى همه جزيياتو ببينى

من رفتم بينظيره منو دكترم گفته بود برو موسسه صدرا قبلش يه دكتر پيرى منو ويزيت كرده بود و گفت بچه ق ...

امکان نداره دکتر صدری خودشون اشتباه کرده باشن

البته جنسیت نی نی من دکتر رضوانی زاده درست گفته بود

2740

من نميدونم فاميل اون دكترى كه سنشون زياد بود چى بود

ولى همه تو مركز اون روز تعجب كرده بودن كه تو يه روز يكى گفته بود بچم قلب نداره و يكى ديگه گفته بود بچم قلبش ميزنه

به هر حال نزديك بود بعد از پنج سال تلاش براى باردارى بچمو از دست بدم كه دكتر رضوانى زاده تشخيص درستو دادن و من تا اخر عمر ممنون دار ايشون هستم

به منم تو ان تى جنسيت و گفتن به احتمال نود درصد پسره و درست بود

منم همه سونو هامو رفتم صدرا دكتر رضوانى زاده انجام دادن خيلى كارشون دقيقه

دقیقا تشخیصاشون خیلی عالیه دکتر رضوانی زاده

برای هر فرد هم کلی وقت میذاره با حوصله توضیح میده که آدم دیگه نگرانیش برطرف میشه

من دو مرحله غربالگری ام رو رفتم صدرا، پیش دکتر رضوانی زاده. تو همون یازده هفته جنسیت رو بهم گفت و خدا رو شکر هر دو مرحله خوب بود.  با اینکه قبل از اینکه سونوگرافی بکنم و اول سپنوگرافی خیلی استرس داشتم ولی بعد که دکتر برام همه چیز رو توضیح داد آروم شدم. خدا کنه نی نی های همه سالم و خوب به دنیا بیان.