2733
2739
عنوان

بیاین براتون توحید بخونم

38 بازدید | 16 پست

کامنت بزارین برای حاجت دلتون توحید بخونم خواهش میکنم فکر کنید خواهرتونم برام دعا کنی یک ماه صدای دخترمم نشنیدم حالم خیلی بده به هردری میزنم‌نمیشه برای امضای دعا کنید خدایا هیچ بچه ایوازمادرش دور نکن 

خدایا تنها کسم توی برام مجعزه کن برام دعا کنید خدا مجعزه کنه شوهرم بیاد دنبالم برم پیش دخترم 
چرا عزیزم چیشده مگه

شوهرم‌نمیخوادم میخواد طلاقم بده الان ۱۰ ماه دخترمو برده ندیدمش الان یک ماه دیگه نمیزاره باهاش حرف بزنم ۷ سالشه راهم دوره نمیتونم ببرم ببینمش 

خدایا تنها کسم توی برام مجعزه کن برام دعا کنید خدا مجعزه کنه شوهرم بیاد دنبالم برم پیش دخترم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم‌نمیخوادم میخواد طلاقم بده الان ۱۰ ماه دخترمو برده ندیدمش الان یک ماه دیگه نمیزاره باهاش حرف بز ...

چرا شکایت نمیکنی 

تو رسمن قیم اون بچه ای 

حق داری ببینیش صداشو بشنوی

2742
چرا شکایت نمیکنی  تو رسمن قیم اون بچه ای  حق داری ببینیش صداشو بشنوی

نمیزاره بخدا نمیدونم چیکار کنم خودمم دهاتم سخته شوهرم یه زبون نفهمی رفتم پیش قاضی میگم نمیزاره باهشحرف بزنم زنگ زدن شوهرم میگن چرا نمیزاری بابچش حرف بزنه میگه مزاحمم میشه الانم باهرشماره ای زنگ‌میزنم میزاره رورد تماس

چرا نمیخادت چیزی شده  اصلن چرا بیرونت کرده مرتیکه نفهم

خانوادش نمیزارن  بیرونم کردن 

2738
همسرت مشکل خاسی داره؟ چرا وکیل نمیگیری بچه رو ازش بگیری

دم دمی مزاج به حرف خانوادش اخه بگیرم خودم ن سواد دارم نه پول دهاتم زندگی میکنم بچه خرج داره نمیتونمشرمنده بچم بشم 

اخییییی نمیدونم بخدا اگه مدرسه میره برو اونجا ببینش

مدرسشو بلد نیستم ۸ساعت راه 

چ بد  نمیدونم دیگه بخدا عزیزم ایشالا خدا خودش کمکت کنه یه راهی جلو پات بزاره  خدا همه ای ...

برام خیلی دعا کن فقط خدا میتونه کمکم کنه

2706