2733
2739

سلام بچه ها، پسرم ۳سالشه، تقریبا یک ماهی میشه که میبینم میره توی اتاق یا جاهایی که تنهاست و دست توی شلوارش میکنه...

خیلی بابت این قضیه ناراحتم، یکی دو بار اول دعواش کردم ولی بعد توی نت خوندم که نباید دعوا کرد و بلکه باید حواسش رو پرت کنی ، ولی من هر چقدر هم حواسش رو پرت میکنم به محض اینکه وقت پیدا میکنه میره تو اتاق و ... 

خیلی وقتا یواشکی نگاش کردم و دیدمش که داره چیکار میکنه، حتی بعدش الکی به بهانه ی درست کردن شلوارش میرم پیشش و میبینم که شکل التش فرق کرده یعنی ....، بعضی وقتا هم تا منو میبینه چون میدونه ناراحت میشم یا دعواش میکنم سریع دستشو میکشه کنار

واقعا ناراحتم، نمیدونم چیکار کنم ، میترسم این براش بشه یه عادت و خدای نکرده در اینده بشه خود ارضایی...

شما تا حالا بچه هاتون اینجوری بودن؟ اگه بودن چیکار کردین؟ ممنون میشم تجرباتتون رو بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم سعى كن تا ميتونى سرش رو گرم كنى. تو اين سن كنجكاوى طبيعيه ولى نبايد اجاره بدى تبديل به عادت بشه براش.  

اصلا حساسيت نشون نده كه متوجه بشه ناراحت ميشى. 

سعى كن حواسش رو پرت كنى.

وقتى ميبينى رفته تو اتاق براى اون كار نرو پيشش. از بيرون اتاق صداش كن و بهش يه بازى كه دوست داره پيشنهاد بده و بگو بيا اينجا مثلا ماشين بازى كنيم با هم. 

2731
عزيزم سعى كن تا ميتونى سرش رو گرم كنى. تو اين سن كنجكاوى طبيعيه ولى نبايد اجاره بدى تبديل به عادت بش ...

یعنی هر دفعه که متوجه میشم رفته اتاق سریع صداش میزنم و سرشو گرم میکنم ولی بعضی وقتام یا دارم غذا میپزم یا ظرف میشورم میبینم که ....

نمیدونم چی بگم خودت چجوری لباس میپوشی پیشش؟

واااااااااااااا

چه ربطی داره.؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

داره راجع به یه بچه سه ساله حرف میزنه ها نه یه نوجوون تو سن بلوغ!!!!!!!!!

واقعا آدم میمونه چی بگه بعضی وقتا

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
یعنی هر دفعه که متوجه میشم رفته اتاق سریع صداش میزنم و سرشو گرم میکنم ولی بعضی وقتام یا دارم غذا میپ ...

به نظرم از یه مشاور کمک بگیر و باهاش صحبت کن....

اینجا شاید خیلی نتونیم کمکت کنیم...

تو این سن خیلی کنجکاو میشن بچه ها نسبت به اندامشون

راهی که من به ذهنم میرسه اینکه حواسشو پرت کنی و دعواش نکنی که پنهونی ازت کاری انجام بده ....

بازم میگم از یه مشاور حتما کمک بگیر...

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
2740