2733
2734
عنوان

کاشت ناخن و نماز

718 بازدید | 22 پست

چند وقت پیش تو یه تاپیک بعضیا میگفتن میشه وضو و غسل جبیره گرفت بعدکاشت ناخن.امروز زنگ زدم حرم امام رضا پرسیدم گفتن نه نمیشه.کاشت ناخن و مژه درست نیست.خیلی دوست دارم ناخن بکارم.حیف!! 

چطور پس بعضیا میگن درسته؟ تعجب میکنم

برای حل شدن دو مشکلم صلوات میفرستی 🙏

بعضیا  خودشون می دونن و خدای خودشون 

ولی کسیکه براش مهم ،  نمیاد اینجا از من  بی اطلاع سوال کنه

مثل شما  دقیق و اصولی پیگیر میشه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مراجع تقلید مختلف نظراتشون مختلفه . البته تو این مورد اکثرا می گن نمیشه . 

پرسیدم مرجع تقلیدی هست که جایز بدونه؟ گفت نخیر

2742
واسه توجیه خودن هرتتویی توبدن باشه نمازدرست  نیست کاشت ناخن هم همینطور😣😣مویوم کاشت ناخن موخام

تتو مشکل نداره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2740

عزیزم غسل و وضو جبیره میشه انجام داد...ولی جبیره مال زمانیه که مثلا چند روز ناخن یا مژه داری ...چون دوباره باید ادا بشه

اما کسی که مثلا ۵ سال کاشت رو ناخنش داره غسل و وضو جبیره ام میگیره چه جوری میخواد نماز و غسلو ۵ سال به جا بیاره.... سخته دیگه

واسه توجیه خودن هرتتویی توبدن باشه نمازدرست  نیست کاشت ناخن هم همینطور😣😣مویوم کاشت ناخن موخام

تتو به نظرم بی اشکاله

برای شفا گرفتن من و بقیه بیماران دعاکنید.ممنونم  
اگه نظر مراجع برات مهمه همه میگن نمیشه جبیره هم برای زمان کوتاه و موقته نه دائم
آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
تتو به نظرم بی اشکاله

تتو رو نپرسیدم ولی گفت هر چیزی که مانع رسیدن آب بشه ممنوعه.تتو هم مانع رسیدن آب دیگه البته اگه روی دست و صورت باشه

2706