2733
2734
عنوان

اگه دو روز غذا تخورم بچه چیزیش میشه?

| مشاهده متن کامل بحث + 1082 بازدید | 72 پست
عزیزم بچه نیازشو از بدنت میگیره  شنیدی میگن تو بارداری دندونا خراب میشه؟؟مال اینه که بچه کلسیم ...

اینو ب اون کاربر ک میگه روچه حسابی این حرفو میزنی بگو

واقعا بعضی خانوما شرایط بدنیشونو نمیدونن و من واقعا متعجبم🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکارا میکنه یه حرفا میزنه که بهم عذاب وجدان بده میگه من میشینم تو خیابون تا تو بیای مردم فک میکنن گد ...

نازش روبکش

محبت میخواد

منم مادرم

توهنوزحس مادری نداری

مامانت عین۱دختربچه محبت وتوجه میخواد

تاآخرعمرش قربون صدقه اش برو

بزارذوق کنه وبرات بمونه

من نکردم،توبرای مادرت بکن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
تو که اینقدر ضعیفی چرا شوهر کردی ؟ چرا بچه دار شدی ؟ تا کی میخوای ضعیف بمونی ؟ نمیخوای بزرگ بشی ؟ ...

بچه میخواستم چکار کاندوم پاره شد اورژانسی هم خوردم باز حامله شدم دست من نبود...

هی میگم کاش انداخته بودم الانم تو فکرم باز قرص بخرم یواشکی بخورم.ولی نمیدونم چطور چون مادرم 24 ساعت مواظبمه

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2731
اینو ب اون کاربر ک میگه روچه حسابی این حرفو میزنی بگو واقعا بعضی خانوما شرایط بدنیشونو نمیدونن و من ...

گرسنگی طولانی مدت توبارداری ممکنه باعث ایجاد کتون بادی بشه که رو یلامت مغز وسیستم عصبی جنین ممکنه تاثیر بذاره

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
چند ماهته ؟

4 ماه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
گرسنگی طولانی مدت توبارداری ممکنه باعث ایجاد کتون بادی بشه که رو یلامت مغز وسیستم عصبی جنین ممکنه تا ...

اخی گناه داره 😕با گریه غذا میخورم پس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه میخواستم چکار کاندوم پاره شد اورژانسی هم خوردم باز حامله شدم دست من نبود... هی میگم کاش انداخته ...

این طفل معصوم هدیه ی خداست؛ هدیه را که پس نمیدن

الان به حد کافی استرس داری دیگه غذا نخوری اینم رو بچه اثر داره

بعدم با مامانت همدلی کن بزار یبار که داره غر میزنه حرفاس که تموم شد بگو مامان من حرفاتو همه را تایید میکنم ولی من الان جز تو و خدا پناهی ندارم این حرفات منو میرنجونه 

وقتی ببینه حرف و احساسشو تایید کردی کوتاه میاد

خونه غذا نمیخوری لااقل برو رستوران یچی بخور

گرسنگی طولانی مدت توبارداری ممکنه باعث ایجاد کتون بادی بشه که رو یلامت مغز وسیستم عصبی جنین ممکنه تا ...

طولانی مدت یعنی شما سوتغذیه بگیری با ی روز دوروز و ی هفته هیچی نمیشه

بیشتر ک نمیتونه طاقت بیاره میتونه؟؟!!!

طولانی مدت یعنی شما سوتغذیه بگیری با ی روز دوروز و ی هفته هیچی نمیشه بیشتر ک نمیتونه طاقت بیاره میت ...

یکی دو روز مشکلی پیش نمیاره

ولی استارتر میگه نمیخوام بخورم😂😂😐میترسم همینجوری بگذره واقعا لب به هیچی نزنه

یکی دو روز مشکلی پیش نمیاره ولی استارتر میگه نمیخوام بخورم😂😂😐میترسم همینجوری بگذره واقعا لب به ه ...

هر روز قهر میکنم نمیخورم دو روزی یه وعده به زور مادرم میخورم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخی گناه داره 😕با گریه غذا میخورم پس

بخاطر خودتم شده بخور

توفکر سقط نباش چون فعلا توشرایطی هستی که استرس داری یا ناراحتی

تصمیم درستی نمیشه گرفت تو این حالت

هر روز قهر میکنم نمیخورم دو روزی یه وعده به زور مادرم میخورم.

بدن خودتم ویتامیناشو از دست میده همشو بچه میکشه برای خودش 

قهر کن ولی غذا رو بخور😂😂

با شکمت که قهرنیستی😂

یکی دو روز مشکلی پیش نمیاره ولی استارتر میگه نمیخوام بخورم😂😂😐میترسم همینجوری بگذره واقعا لب به ه ...

هر چقدرم بگه نمیخورم تا یک هفته بیشتر نمیتونه پس میخوره تو نگران نباش همین بالاتر وا داد😅😂🩷

2706