2737
2739
عنوان

کالسکه تاشو مسافرتی

19577 بازدید | 20 پست
سلام دوستای خوبم،من دنبال یک کالسکه تاشو مسافرتی هستم،البته منظورم کالسکه های عصایی یا تاشوی معمولی نیست.توی کیش یک خانواده یک خانواده کاسکه ای داشتندکه هرجا بچه دلش میخواست راه بره راحت با تاکردن جمع میشد وقتی تا میشد یه شکل یک مربع فلزی درمیومد و راحت مثل حمل و نقلش میکردند.شبیه صندلی های تاشوی مسافرتی.کسی از این کالسکه ها جایی دیده یا داره به من کمک کنه.
من هرچی گشتم نتونستم توی نت عکش رو پیدا کنم ولی شبیه به این صندلی چرخداره اما خیلی کوچیکتر و با یک حفاظ فلزی در قسمت جلو.البته این مناسب نوزاد نیست چون به حالت خوابیده درنمیاد و بچه فقط میتونه توش بشینه
http://www.niniweblog.com/upl/parsaa90/13627529669.jpg?2
منم تاحالا ندیدم شبیه صندلی معلولین
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
خانمی این مدل که میگین ایران زده با امنیت بالا ،قیمت هم 100 هزارتومن. ولی من مارکش را نمی دانم. اسمش کالسکه مسافرتی هست. کوچک و جمع و جور.
منم برای دخملم دنبال یک کالسکه برای مسافرت بودم چون کالسکه خودش هم بزرگه هم خیلی گرونه.
که با این مدل آشنا شدم.
شبیه عکسی هم که گذاشتین یک مدل خارجی هست اون 90 تومن. ولی پیشنهاد نمی دم چون اصلا امنیت نداره.
انشاءالله رفتم بیرون اسامی اش را برایتان می پرسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام الان دقیقا دو سال از تاریخ این تاپیک میگذره ولی چون من هم مشکل مشابه مامی رو داشتم به اینجا برخوردم . حالا که جواب سوالو پیداکردم اینجا مینویسم شاید مشکل یه نفر دیگه هم حل بشه . آخه من خودم نت رو زیر و رو کردم ولی چیزی راجع به این مدل پیدا نشد که نشد .
از او میخواهم که توانای مطلق است
تهران دست یه خانومی دیدم گفت از جمهوری خریده . قیمت 200 تومن من شهرستانم . بعد از کلی جستجو تو سیسمونی فروشیهای بزرگ .آخرش تو یه مغازه خیلی معمولی پیداش کردم 250 تومن . خیلی سبک و کوچیکه وزنش 3 کیلوست . تو سایت اصلیش نوشته تا 20 کیلو و 4 سالگی بچه استفاده میشه . این که من پیدا کردم مارکش see baby هست فکر کنم چینی باشه . راحت تا میشه حتی میتونی ببریش توی تاکسی بذاری جلوی پات .
البته امکانات کالسکه های دیگه رو نداره مثل سایبان و .. فقط یه صندلی چرخدار سبک با کمربند ایمنی و دسته کشویی . قیمتش هم تقریبا دو برابر مدلهای عصایی ایرانی مثل دلیجان هست . دیگه بسته به شرایط میشه انتخاب کرد . امیدوارم این مطالب به درد کسی بخوره .
2740
2706